Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, szlajacie się po weselach, a ja potrzebuję inspiracji. Mam miesiąc na zorganizowanie bratu ślubnej niespodzianki. Niestety wpadłam na to za późno, moje pomysły są czasochłonne, a czasu wolnego nie mam zbyt dużo. Czy widzieliście jakieś fajne akcje na weselu, niespodzianki dla młodych? Odpada filmik o ich wspólnym życiu, odpadają nudne recytowane wierszyki, balony pod kościołem, fajerwerki, lampiony i wynajem akrobatów/barmanów/magików. Podpowiecie coś? Będę bardzo wdzięczna.

#slub #wesele #niespodzianka
  • 44
  • Odpowiedz
@linca_pau: jako, że na ślub najczęściej młodym przydaje się kasa to razem ze znajomymi wymieniliśmy jakieś 2.5 koła na 2 zł zakopaliśmy na terenie imprezy, zrobiliśmy mapę a młodzi tego szukali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hadrian3: ej no naprawdę wspaniały pomysł! dzięki, w tym roku szykuje się wesele w rodzince a więc wykorzystam i myślę, że będą zadowoleni. młodzi nie mają kija w tyłku i lubią niespodzianki więc będzie super. :D
  • Odpowiedz
@linca_pau: Rok temu, na ślub przyjaciółki, oragnizowaliśmy taniec ( pozbieraliśmy znajomych, rodzinę, w sumie 30 osob, do piosenki "We are family") wyszło naprawde dobrze. Młodzi bardzo zadowoleni, tym bardziej, że się nie spodziewali. W tym roku na inne wesele oraganizujemy życzenia nagrane w filmie ( kartonowe postacie młodych, można z nimi wypić, potańczy według inwencji twórczej).
  • Odpowiedz
@linca_pau fajerwerki? Skrzypce? Oo na jednym weselu, na którym byłam, świadek wołał każdego dyskretnie do pomieszczenia piętro niżej, a tam każdy nagrywał życzenia dla młodej pary i dostali filmik po oczepinach :D
  • Odpowiedz