Wpis z mikrobloga

@moby22 : I jak tam wypadł dzisiejszy protest? Dużo było ludzi? #krakow #antyart13
Widziałem gdzieś ze zdjęć, że niestety zrobiła się z tego polityczna demonstracja KNP i korwinowców... przynajmniej tak to wyglądało na obrazku... Szkoda :(
  • 10
@raj: Bieda.

- Myślę, że nie było więcej niż 200 osób, co przy ogromie Krakowskiego rynku wyglądało jak większa wycieczka szkolna.

- Dużo ludzi ma właśnie zarzuty co do upolitycznienia tego. Czytałem komentarze, że sporo osób przez to nawet opuściło protest.

- #!$%@? z nagłośnieniem

- Miało trwać do 20.00, a po 19.00 już prawie nikogo nie było
@Turbator @raj: Nie rozumiem takiego podejścia. Pytanie czy jakby tych "partyjnych" nie było, to czy na proteście byłoby więcej czy mniej ludzi? Sprawa jest istotna, dotyczy wszystkich i nie ma co się obrażać na widok flagi jakiejś organizacji.

Dla mnie to nawet pozytywny efekt, że jakaś partia chce podjąć temat. A jak temat podejmą wszystkie to nawet lepiej, jak dla mnie mogą się ścigać, kto bardziej oborni internet. Lepiej to niż
partie, które niekiedy nawet rywalizują, a tu będzie wspólna akcja


@skrytozgroza: I to jest OK, jeżeli na proteście pojawiają się flagi różnych partii. Aczkolwiek najlepiej byłoby, gdyby przy takiej okazji jednak partie zrezygnowały w ogóle z promowania siebie samych i demonstracja odbywała się w formule "no logo". Wspomagać organizacyjnie jak najbardziej mogą i powinni :)

Natomiast jeżeli protest jest zdominowany przez emblematy jednej, i to mało popularnej i dość kontrowersyjnej
@raj: Cześć!

Protest, ogólnie rzecz biorąc, wypadł OK. Internauci zawiedli jeśli chodzi o frekwencję. Co z tego, że mieliśmy 1,2k "wezmę udział" oraz over 6k zainteresowanych, kiedy było nas 250-300 osób max? Gdyby nie wsparcie od tych partii, które zdecydowały się nas wesprzeć (głównie na fanpejdżach), to bawilibyśmy się w gronie 50-100 osób, co byłoby już żenadą totalną.

Chciałem, żeby zrezygnowały te partie z transparentów - niechętnie do tego podeszły. Poprosiłem
Co z tego, że mieliśmy 1,2k "wezmę udział" oraz over 6k zainteresowanych


@moby22: No, ale wiesz chyba o tym, ze liczbę deklaracji "wezmę udział" na fejsie należy dzielić przez 10, żeby otrzymać w miarę adekwatny szacunek, ile osób będzie w rzeczywistości?
Zatem 1,2k "wezmę udział" na fejsie oznacza około 120 osób realnie obecnych na wydarzeniu. No i jak piszesz, mniej więcej tyle było... :(

Smutne. Tak jak pisałem, tyle młodzieży dzisiaj
@moby22: Już sie odniosłem wyżej. Uważam że bardzo dobrze że byli - każdy kto tam był, to bardzo dobrze że był - ale powinni być bez flag.