Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że jutro przedstawiciel Wykopków, który jest ich odbiciem lustrzanym - nieatrakcyjny, niezadbany, niewysportowany dostanie w------l od zadbanego, wysportowanego, atrakcyjnego gościa. xD Nie wiem, na co czekam bardziej - na w------l czy na reakcję zakompleksionych Wykopków. Chyba jednak na reakcję brzydali z Wykopu, którzy ostatnie 2 tygodnie spamowali donejtami i tutaj: "Dana, wierzymy w ciebie, musisz mu nakopać, ile bym za to oddał, jak wygrasz, to wyślę 100zł donejta". xDDD
#teampolak #danielmagical #patostreamy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tky9: Najlepsze jest to, że wykopek nazywa innych wykopków zakompleksionymi wykopkami, a siebie pewnie uważa za nie wiadomo kogo :D Zgaduje że masz takie same zdanie o sobie jak polak, zapatrzony w siebie, wszyscy inni są nikim, a ty uważasz się za boga buhaha
  • Odpowiedz
@Judasz9: Zdajesz sobie sprawę, że Wykop nie jest jednorodny, to pewne społeczeństwo i nie każdy musi tutaj być taki sam. A mój post myślę, że jest skierowany dość konkretnie do określonej grupy. Nie uważam się generalnie za lepszego od innych, ale tylko od was. Jak mam się nie czuć lepszy od Tucznikali Daniela? Którzy zazdroszczą Polakowi ewidentnie z powodu jego wyglądu itd. Nawet gdyby was irytowało jego zachowanie, to z
  • Odpowiedz
@tojestbardzodziwne: Tu nawet nie chodzi o twarz. Można być przegrywem pod tym względem, ale także pod względem mentalnym. Choć nie ukrywam, że najczęstsze są przypadki, że występują one tutaj w parach.

PS. W ich przypadku jest to przegrywstwo mentalne, skoro nie wstydzą się zrobić #pokazmorde, gdy udzielają się na patotagach.
  • Odpowiedz