Wpis z mikrobloga

Gdy pisze na wykopie jak jest od razu biale rycerzyki i rozowe zaczynaja mnie atakowac, zlorzeczyc, ze zawsze bede sam etc, twierdzic, ze rozowe tez maja ciezko etc. Podsumujmy jak jest. Przecietne rozowa (tzn. okolice 5/10 i 5/10 bedzie tu sluzyc za przedmiot badania, rozowe 1/10 maja tu charakter bledu statystycznego, dlatego ich to nie dotyczy) od malego ma atencje. W gimbazie zarywaja do niej lobuziaki, w licbazie ma juz na pewno chlopaka, pierwsze segzy itd. Nie musi przez ten czas nic robic. Ciagle wszystko robia za nia niebiescy. Czasem wejdzie w zly zwiazek, co nie zmienia faktu, ze przynajmniej w zwiazku jest. Z kolei niebieski nie jest lobuziakiem, Chadem badz Alvaro, nie pajacuje lub nie umie pajacowac (pajacowanie=podrywanie etc) to jest sam. Rozowa bierna postawa dostaje niebieskiego. W czym wiec tkwi trudnosc bycia rozowym?

Niebiescy i rozowe zaczynaja bronic tej gowno gry twierdzac, ze to takie super jest byc strona aktywna. Pytanie brzmi po co sie klamac? Natura stworzyla kazdy gatunek tak, aby wybieral opcje latwiejsza. Jak dasz drapieznikowi pod nos obiad to myslisz, ze go zostawi czy bedzie biegal za antylopa? Tym samym twierdzenie, ze to sie komus podoba jest falszem. Jest nienaturalne. Kazdy dazy naturalnie do opcji latwiejszej. Twierdzenie, ze mu sie to podoba jest oszukiwaniem przede wszystkim samego siebiie.

Kazdy racjonalnioe myslacy czlowiek chcialby byc w pozycji rozowego. Nikt normalny nie bedzie chcial grac w pilke noznej gdzie przeciwnik ma 11 zadownikow, a twoja druzyna 5. Lamie to przede wszystkim zasady fair play. Dlatego twierdzenie, zeby przestac hejtowac gre i sie dostosowac do jej zasad to zwykla uleglosc. Gra lamiaca podstawe zasady fair play czyli rowne pozycje przeciwnikow z definicji nie ma sensu. Nie mozna wiec uznac jej zasad.

Smieszne jest tez to jak normiki z niska samoocena podbudowuja sobie ego terminem jak ,,zdobywanie rozowego''. Zakodujcie sobie jedno. Zdobywany nie ma woli. Nigdy. Jesli zdobywany jest decydentem to oszukujesz samego siebie po raz wtory. Zdobywal to Aleksander Wielki odbijajac Persom wiekszosc terenow czy Rzymianie wchodzac na Galie. Po takim wejsciu mordowano, gwalcono a reszte brano za niewolnikow. Tak zawsze wygladalo zdobywanie, a nie jakies pajacowanie do rozowego i jestem zdobywca. Nie, nie jestes. Jestes pajacem.
#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 42
ak dasz drapieznikowi pod nos obiad to myslisz, ze go zostawi czy bedzie biegal za antylopa?


@wyjde_z_przegrywu: #!$%@?.

Idź do zoo i zobacz sobie tam wilka czy niedźwiedzia - są szczęśliwe? No #!$%@? nie bardzo. Co z tego, że mają żarcie i dach nad głową za darmo, skoro ich naturalne impulsy, takie jak potrzeba ruchu czy posiadania dużego terytorium, są ograniczone przez pręty klatki?
@ArekW: oczywiscie, ze nie bo kazdy wybiera opcje latwiejsza. Tak samo kazdy drapieznik na samym koncu bedzie polowac na rownego sobie drapieznika (jesli nic innego nie bedzie w poblizu i bedzie bardzo glodny), jest to wszak opcja latwiejsza. Rozowe dostaja wszystko na tacy a tacy jak ten wyzej mowia, ze niebiescy maja latwiej bo moga sobie polatac za antylopa XDDD. #!$%@?, ze moga zdechnac z glodu ale fajnie polatac za antylopa
@wyjde_z_przegrywu: ale wiesz, że nie jesteś żadnym królem przegrywu?

"Czesc mirki. Postaram sie niektorym uzytkownikom udowodnic, ze wcale nie sa tak #!$%@? jak uwazaja. Prosty przyklad - moja osoba. Zacznijmy moze od tego na co nie mialem zadnego wplywu czyli rodzina. Od malego zylem w patologii. Ojciec pijak gdy tylko mu sie cos nie spodobalo to #!$%@? nas jak zyto. Na dodatek zycie w ciaglym strachu i biedzie. Bedac malym lakocie
@wyjde_z_przegrywu: mam nawet do odebrania wędkę w ramach reklamacji i już rok to załatwiam... Przychodzą jakieś listy, to ich w ogóle nie otwieram. Jak rzuciłem studia, to nie załatwiłem obiegówki, nawet nie odebrałem matury i nie zapłaciłem kary w bibliotece. Czekałem aż mnie skreślą z listy studentów. Nie używam telefonu. Z babciami już z 6 lat nie rozmawiałem, żeby się mnie nie pytały co ze mną... 26 lat i jestem na
@wyjde_z_przegrywu: to nie tylko przez różowe, jak ty je nazywasz, ale młodzi mężczyźni są kompletnie niedojrzali i przedłużają sobie nawet nie młodość, ale dzieciństwo. Zwłaszcza w Japonii to widać, gdzie tak popularni są e-gracze, manga, anime, cosplaye, na każdym rogu salony gier, itd... We Włoszech 30-40 latkowie z wyboru mieszkają z matkami...
@ameneos: tylko i wylacnzie wina rozowych. Niebieskich wina spoczywa na uleglosci. Kazdy kto podejmuje udzialu w tej #!$%@? grze w szachy gdzie rozowe maja pelen zestaw figur a niebieski pionka i krola doprowadza do tej sytuacji
@wyjde_z_przegrywu: mnie nie martwi, że ludzki gatunek się skurczy. I tak przekroczyliśmy już możliwości tego globu co do produkcji żywności. Zwłaszcza jeśli chodzi o pełnowartościową żywność, bogatą w makro i mikroelementy. Co z tego, że bez problemu uprawiają pomidory w szklarniach, jak tam sama woda i może trochę potasu. W 2050r. w oceanach może nie być ryb.
@Eugeniusz_Zua: tak, zwłaszcza jak od małego siedzą przed kompem czy konsolą i są pozbawieni podstawowych umiejętności interpersonalnych. Zwłaszcza Azjaci słyną z wysokiego IQ, ale #!$%@? umiejętności społecznych.