Wpis z mikrobloga

Zostałem wczoraj doszczętnie zezłomowany.
Wyszedłem na piwo z kumplami i znajoma jednego z nich wpadła, wygląd 11.5/10, wyszczekana, z poczuciem humoru, oczywiście zajęta. Szybko i łatwo nawiązaliśmy jakiś kontakt rozmowa z nią się kleiła, ale nie było zalotów.
Pod koniec tego wyjścia na piwo mówię, że moi znajomi są strasznie hermetyczni i mam problem z poznaniem jakichś nowych osób i pytam czy nie ma jakichś fajnych koleżanek skoro sama jest zajęta. A ona na to

  • 93
  • Odpowiedz
@CoolCake: powiem tak: te z kobiet, które są z tzw. topu czyt. są bardzo atrakcyjne, zdają sobie z tego sprawę i z możliwości, mają ogromną pewność siebie. Inną sprawą jest to, że to sztucznie zbudowany konstrukt i jeśli jesteś w stanie zanegować jej wartość fizyczną, to posypie się jak domki w Afganie pod amerykańskim ostrzałem.
Nie mniej, z pozycji tej pewnej siebie, robią dokładnie takie rzeczy. Testują. Objawia się to shit
  • Odpowiedz
jednak to nadal brak kultury i taktu z jej strony bo pewne rzeczy wypada przemilczeć ;) a już tym bardziej będąc kobietą


@Astarothh: nie kwalifikuje się ten tekst jej do tego . #!$%@? sztosem i tyle, te czcze gadanie jakbyś niebyl nigdy na imprezie sobie odpuść xddd
  • Odpowiedz
To najgorsze co może być, poznawać kogoś z kimś.


@imagie: oho, dopisuję kolejny do listy:
- nie zadawać się z kobietami w pracy/szkole
- nie zagadywać w tramwaju/autobusie
- [NOWE] nie poznawać nikogo przez kogoś

...jak wy do ciężkiej nędzy poznajecie ludzi?
  • Odpowiedz
@CoolCake: niezła chamka. Jakby to powiedziała w formie żartu, jako pocisk, ale potem by Ci dała jakiś namiar, albo się wykręciła chociaż grzecznie, że koleżanki też raczej pozajmowane, albo coś. Ale jeśli to było na poważenie to jest zwykłym bucem w spódnicy.
  • Odpowiedz
@CoolCake: Dostałeś na koniec klasycznego szittesta, według jej pokrętnej kobiecej logiki mogłeś powalczyć i może z zajęta zmieniła by status na przejęta. Poległeś w jej mniemaniu. To czy zachowałeś honor jako samiec to kwestia dyskusyjna, pamiętaj że historie piszą wygrywy.
  • Odpowiedz
@CoolCake:
Myślę że chodziło jej raczej o coś innego, być może o bycie w związku w ogóle z kimkolwiek.

Myślę też że to nie był pocisk wymierzony w Ciebie.

Raczej sama się czuła nieszczęśliwa w swoim związku (tu szansa dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i powiedziała tak żeby Ci to pokazać, ale piwo i #kobiecalogika zrobiły swoje.

Ja bym nie dawał za wygraną ( ͡º
  • Odpowiedz