Wpis z mikrobloga

Zostałem wczoraj doszczętnie zezłomowany.
Wyszedłem na piwo z kumplami i znajoma jednego z nich wpadła, wygląd 11.5/10, wyszczekana, z poczuciem humoru, oczywiście zajęta. Szybko i łatwo nawiązaliśmy jakiś kontakt rozmowa z nią się kleiła, ale nie było zalotów.
Pod koniec tego wyjścia na piwo mówię, że moi znajomi są strasznie hermetyczni i mam problem z poznaniem jakichś nowych osób i pytam czy nie ma jakichś fajnych koleżanek skoro sama jest zajęta. A ona na to

  • 93
@CoolCake: Dostałeś na koniec klasycznego szittesta, według jej pokrętnej kobiecej logiki mogłeś powalczyć i może z zajęta zmieniła by status na przejęta. Poległeś w jej mniemaniu. To czy zachowałeś honor jako samiec to kwestia dyskusyjna, pamiętaj że historie piszą wygrywy.
@CoolCake:
Myślę że chodziło jej raczej o coś innego, być może o bycie w związku w ogóle z kimkolwiek.

Myślę też że to nie był pocisk wymierzony w Ciebie.

Raczej sama się czuła nieszczęśliwa w swoim związku (tu szansa dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i powiedziała tak żeby Ci to pokazać, ale piwo i #kobiecalogika zrobiły swoje.

Ja bym nie dawał za wygraną ( ͡º
@CoolCake: daj sobie z pół roku. będziesz wtedy pisał, że byłeś w sklepie po sok i zobaczyłeś ją sprzedającą za ladą. i pewnie ma jakiegoś gówniaka z sebiksem... ale ty już jesteś daleko za tym, no bo wtedy ona była taka a nie inna :P
@CoolCake: Wyczuła Twoją niską pewność siebie i że może Ci pocisnąć. Tekst niezbyt wyszukany, po prostu arogancki, ale jak widać, nadal jesteś pod wrażeniem. Na drugi raz nie wystawiaj się tak na dosranie. To, że ktoś jest ładny, nie znaczy, że jest sympatyczny.
@CoolCake: Wziąłeś to do siebie tylko dlatego, że jesteś właśnie takim przegrywem zasranym. Jakbyś był ogarnięty, to byś to potraktował jak zwykły tekścik jakich wiele w gównorozmowach, dość słabej jakości.
@CoolCake: troszeczkę źle to zinterpretowałes. Jak jeszcze byłam piękna i młoda (), to tez mi się zdarzały takie teksty do facetów, z którymi mi się świetnie gadało. Z wrodzonej empatii nigdy bym sobie nie pozwoliła rzucić takim złośliwym zdaniem do kogoś, kto wydaje się być „słabym” przeciwnikiem i może to sobie wziąć do serca. Tylko facet, który wydawał się być pewnym siebie i błyskotliwym
@CoolCake: To zależy czy jesteś przystojny. Jeśli tak to ona nie zrobiła nic złego, ale właśnie w bardzo uroczy i błyskotliwy sposób zażartowała. Jeśli jesteś brzydki to rzeczywiście chamsko z jej strony.
@CoolCake pytanie jakiejkolwiek dziewczyny czy nie ma przypadkiem fajnych koleżanek moim zdaniem jest żałosne, serio. Nie trawię tego. Można zapytać o wyjście, połączenie grup znajomych itp, ale 'Masz może jakieś fajne koleżanki?'. Mało która dziewczyna po takim tekście zechce Cię w gronie znajomych
@CoolCake powiedz mi dlaczego zapytales ją o jakieś fajne koleżanki? Pytam serio. Czy myślisz, że koleżanki ładnej dziewczyny są fajniejsze niż koleżanki tej przeciętnej? Zapewniam Cię że nie. Jest nawet odwrotnie. Normickie dziewczyny muszą włożyć więcej energii i poświęcenia dla znalezienia odpowiedniego partnera i się trochę wysilic. Tak samo jak faceci zresztą.
@CoolCake ja #!$%@? xd tak sobie pewnie powiedziała, wyrzuciła w zartach, nic pewnie nie miała na myśli xd Nie musisz czuć żadnego respektu, bo nic się nie stało, ani nic takiego Ci nie powiedziała xd a ty przeżywasz jak jakiś idiota, a tylko dlatego, że była ładna xd