Wpis z mikrobloga

Zostałem wczoraj doszczętnie zezłomowany.
Wyszedłem na piwo z kumplami i znajoma jednego z nich wpadła, wygląd 11.5/10, wyszczekana, z poczuciem humoru, oczywiście zajęta. Szybko i łatwo nawiązaliśmy jakiś kontakt rozmowa z nią się kleiła, ale nie było zalotów.
Pod koniec tego wyjścia na piwo mówię, że moi znajomi są strasznie hermetyczni i mam problem z poznaniem jakichś nowych osób i pytam czy nie ma jakichś fajnych koleżanek skoro sama jest zajęta. A ona na to

  • 93
  • Odpowiedz
@CoolCake: To zależy czy jesteś przystojny. Jeśli tak to ona nie zrobiła nic złego, ale właśnie w bardzo uroczy i błyskotliwy sposób zażartowała. Jeśli jesteś brzydki to rzeczywiście chamsko z jej strony.
  • Odpowiedz
@CoolCake pytanie jakiejkolwiek dziewczyny czy nie ma przypadkiem fajnych koleżanek moim zdaniem jest żałosne, serio. Nie trawię tego. Można zapytać o wyjście, połączenie grup znajomych itp, ale 'Masz może jakieś fajne koleżanki?'. Mało która dziewczyna po takim tekście zechce Cię w gronie znajomych
  • Odpowiedz
  • 0
@CoolCake powiedz mi dlaczego zapytales ją o jakieś fajne koleżanki? Pytam serio. Czy myślisz, że koleżanki ładnej dziewczyny są fajniejsze niż koleżanki tej przeciętnej? Zapewniam Cię że nie. Jest nawet odwrotnie. Normickie dziewczyny muszą włożyć więcej energii i poświęcenia dla znalezienia odpowiedniego partnera i się trochę wysilic. Tak samo jak faceci zresztą.
  • Odpowiedz
@CoolCake ja #!$%@? xd tak sobie pewnie powiedziała, wyrzuciła w zartach, nic pewnie nie miała na myśli xd Nie musisz czuć żadnego respektu, bo nic się nie stało, ani nic takiego Ci nie powiedziała xd a ty przeżywasz jak jakiś idiota, a tylko dlatego, że była ładna xd
  • Odpowiedz