Wpis z mikrobloga

Właśnie wpadłem na kolejną opcję dla stulej na wyjście z tagu #przegryw do tagu #seksy patrząc na mojego sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od jakiegoś czasu zauważyłem, że mój sąsiad z naprzeciwka co weekend sprowadza nową loszkę na chatę, z wyglądu jakiś wybitny nie jest, jakieś 170cm wzrostu, minimalne zakola, nic specjalnego. Nie dawało mi to spokoju i ostatnio zagadałem jak on to robi :D
Otóż, na codzień sąsiad Mirek pracuje w salonie samochodu marki premium jako dealer, więc biznesowy styl na porządku dziennym bo wiadomo trzeba się dobrze sprzedać. Właściciel salonu daje swoim przedstawicielom samochody demo jako środki transportu z tym plusem, że auta nie są obklejone czy opisane i nie podchodzi że to firmówka, którą jeździ do klientów. Miras w piątek bezpośrednio po robocie #!$%@? z zajebistą furą podjeżdża pod knajpę w centrum i po prostu udając bogacza czeka aż jakiś gold digger sam zagada. Na własne oczy widziałem kilkukrotnie, że jego plan działał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także Mirki, szykujta CV i składać do salonów marek premium ( ͜͡ʖ ͡€)


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
  • 11