Wpis z mikrobloga

W sobotę rano startuje #ultramaraton #rower "Pierścień Tysiąca Jezior". Na dystansie ponad #600km będzie się ścigało 180 zawodników (135 open, 45 solo).
Zapraszam wszystkich do kibicowania uczestnikom, a w szczególności mi ;)
Wiem, że parę osób z wypoku bierze udział w tym maratonie, więc mogą się tu ujawnić.

Ja startuję z numerem 019 o godzinie 10:15
Sytuację na trasie można śledzić pod tym adresem
michnic - W sobotę rano startuje #ultramaraton #rower "Pierścień Tysiąca Jezior". Na ...

źródło: comment_KELOB9Qp4f50UuOzq0yrHZb1osD1Zw0c.jpg

Pobierz
  • 26
@budus2: Zależy co chcesz osiągnąć. Jak chcesz zrobić życiowy dystans, to spanie możesz wkalkulować, bo masz limit czasu 40 godzin. Jak chcesz sprawdzić jak szybko pokonasz taką trasę, to lecisz tylko z przerwami na zbieranie pieczątek i uzupełnianiem prowiantu na punktach kontrolnych (PK).
@shusty: Jadą na kole, ale tylko innych zawodników kategorii open. Niektórzy chcą zrobić wynik inni czują się bezpieczniej w grupie, a jeszcze inni traktują taki maraton jako przygodę i jadą ze znajomymi. Ja mam szacunek, dla każdego kto dojedzie do mety.
@oko_strusia: Open to open. Albo masz swój team, albo próbujesz znaleźć grupę z pasującym tempem jazdy, co nie zawsze się uda.

No ma być chłodno, ale ja akurat lubię jak taką aurę. Bardziej martwi mnie dosyć mocny wiatr.