Wpis z mikrobloga

Mirki mial ktos może kiedyś podobny problem?

Zona 2 tyg temu miala wypadek w 7 miesiecznym samochodzie (kupiony do dojazdow do pracy). W czasie jazdy 110km/h zapalil sie jej komunikat -Awaria systemu hamulcowego, zapalila sie cala choinka na czerwono itp. Zona finalnie rozwalila auto. Ubezpieczyciel stwierdzial ze nie wyplaci odszkodowania bo samochod nie byl sprawny. Po odwolaniach wyplacil kasę teraz zastanawiam się czy nie złożyć sprawy do sądu (przeciwko firmie produkujacej samochód) gdyz ASO stwierdzilo na pismie ze to byla drobna awaria uniemozliwiajaca hamowanie. To jest drobna awaria?!

#prawo #motoryzacja #samochody
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamillo007 tak jak napisalem. Druga strona ma prawnikow i Cie przewala. Bierz adwokata i zawrzyj ugode zeby wyrwac jak najwiecej kasy.
Z nikim o tym nie rozmawiaj, nie upubliczniaj szczegolow bo to moze utrudnic zawarcie ugody pozniej.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: @krzychmiel: @frems: @xardas_pl: @benzdriver:
Dzięki Panowie za odpowiedzi, zaraz następnego dnia poszedłem do prawnika (chyba najlepszy w mieście) sprawa zakończyła się tak:

-Dostałem z ubezpieczalni kasę około 75% wartości auta z salonu
-Sprawa obiła się o centrale producenta, jestem zadowolony w ramach ugody czekam na odbiór samochodu nowego (jest aktualnie w produkcji) jeden segment wyżej z najwyższej opcji wyposażenia
  • Odpowiedz