Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna ma właśnie zabieg stomatologiczny we Wrocławiu, który kończy się ok. 16:30. Jej rodzice (z którymi przyjechała) podobno wyrazili zgodę, żebyśmy po zabiegu poszli do kina (mam dwie wejściówki na dowolny film 2D w każdym niewarszawskim Multikinie ważne do soboty). No ale byłem już umówiony z siostrą na ten sam dzień. Więc siostra i dziewczyna zaczęły szarpać mnie między sobą, z którą idę do kina (z siostrą do Heliosa, także wejściówki nie obowiązują). Ostatecznie zdecydowałem się iść z dziewczyną, ale nie wiem, czy dobrze wybrałem.

Otóż zadzwoniłem do jej mamy dogadać szczegóły, ale odebrał brat dziewczyny. Mówię co i jak, a on na to, że ich mama nic nie wie, a nawet gdyby wiedziała, to i tak by się nie zgodziła. Czekam teraz aż oddzwoni. Także Mireczki, jeżeli okaże się to kłamstwem, to pytanie brzmi...

Kto by chciał iść ze mną jutro do Pasażu Grunwaldzkiego na Ocean's Eight na 18:50? Mile widziana Mirabelka. Ja stawiam... ()

#wroclaw #zwiazki
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Methelin Weź uratuj tą dziewczynę. Nie patrz na jej rodziców, ten różowy to do końca nie widzi, że robią z niej niesamodzielnie myślacą dziewczynę. Rób swoje jeśli jest tego warta. Przede wszystkim duużo rozmawiaj z nią o tym.
  • Odpowiedz
@ladnyalegruby: Jej matka pozwala jej na wiele rzeczy, choćby jak zabieram ją z domu na kilka godzin. Teraz się nie zgodziła, okej, zdarza się, tylko pytanie brzmi, dlaczego dziewczyna nie chciała być ze mną w pełni szczerza.
  • Odpowiedz
@ladnyalegruby: Próbowałem, jednak nie wiecie jednej rzeczy - ciągle boi się, że ją zostawię i mi o tym mówi.

Nie poszliśmy na spacer, bo długo się zbieraliśmy i się rozpadało? "Oj, teraz pewnie ze mną zerwiesz."
Pojechaliśmy do kina, ale film był słaby? "Teraz pewnie nie chcesz ze mną być."
Sytuacja z OP? "Pewnie się obraziłeś i myślisz, żeby zerwać."
Wypominam jej, że takie teksty mnie obrażają, bo nie jestem bufonem, który zrywa z tyle błahostki? "Chyba chcesz ze
  • Odpowiedz
@ladnyalegruby: Dojeżdżam do niej 2 razy w tygodniu 50 km w jedną stronę i nierzadko zabieram do okolicznych miejsc na spacery i zwiedzanie. Stawiam za kino i obiady. Mam dobre relacje z jej rodzicami. Zaspokajam ją seksualnie. Nie wiem, co więcej mogę zrobić, by udowodnić jej, że mi zależy.
  • Odpowiedz
@neverMOAR gdzie tu widzisz bpd? to skomplikowane i bardzo trudne do zdiagnozowania zaburzenie. zazwyczaj tylko specjalista i sam cierpiacy moga zdiagnozowac. irytuje mnie rzucanie tym na lewo i prawo. no, ale czego po normikach sie spodziewac xD
  • Odpowiedz