Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna ma właśnie zabieg stomatologiczny we Wrocławiu, który kończy się ok. 16:30. Jej rodzice (z którymi przyjechała) podobno wyrazili zgodę, żebyśmy po zabiegu poszli do kina (mam dwie wejściówki na dowolny film 2D w każdym niewarszawskim Multikinie ważne do soboty). No ale byłem już umówiony z siostrą na ten sam dzień. Więc siostra i dziewczyna zaczęły szarpać mnie między sobą, z którą idę do kina (z siostrą do Heliosa, także wejściówki nie obowiązują). Ostatecznie zdecydowałem się iść z dziewczyną, ale nie wiem, czy dobrze wybrałem.

Otóż zadzwoniłem do jej mamy dogadać szczegóły, ale odebrał brat dziewczyny. Mówię co i jak, a on na to, że ich mama nic nie wie, a nawet gdyby wiedziała, to i tak by się nie zgodziła. Czekam teraz aż oddzwoni. Także Mireczki, jeżeli okaże się to kłamstwem, to pytanie brzmi...

Kto by chciał iść ze mną jutro do Pasażu Grunwaldzkiego na Ocean's Eight na 18:50? Mile widziana Mirabelka. Ja stawiam... ()

#wroclaw #zwiazki
  • 35
  • Odpowiedz
@Methelin: powiem ci szczerze ze jesli 21 latka ma takich rodzicow (pol biedy) i co gorsza nie odciela sie od nich, to prawdopodobnie tego nie zrobi i juz bedziesz mial cale zycie ich do kompletu razem z twoja partnerką przy podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji - dziecko, slub, plytki w lazience, wakacje, na co wydajecie kase, obiadek niedzielny.
postaw ultimatum, jak nie zadziala odpusc taką pannę sobie
  • Odpowiedz
@Methelin: piec razy musialem to przeczytac, bo moj mozg nie mogl ogarnac, ze pytasz rodzicow/brata czy mozesz isc z 21 letnia dziewczyna do kina. Mam nadzieje, ze to bait, albo zamiast 21 mialo byc 12 lat.
  • Odpowiedz
@ponurychlopiec, @agaciksa, @ladnyalegruby i @redmonk - w końcu wiem, co jest grane.

Dziewczyna zadzwoniła do mnie przed 16 (co było dziwne, bo weszła po 15, a zabieg miał trwać od półtorej do dwóch godzin), że już po wszystkim i gdzie ja jestem. Tłumaczę, że jeszcze nie wyszedłem z domu, bo miała skończyć dużo później i od razu proszę o wyjaśnienie, bo jej brat mówił zupełnie co innego. Mówi, że jej
  • Odpowiedz