Wpis z mikrobloga

Jestem na etapie wynajęcia domku na wakacje, chcemy wyjechać gdzieś ze znajomymi i dzwonie do typka, czy ma wolny termin:
"Dzień dobry, chciałbym wynająć domek..."
"A ile mają Państwo lat"?
"No koło 19"
"Czy pan zgłupiał do reszty? Sami 19sto latkowie? Młodzieży nie wynajmuję! Do widzenia!"
#januszebiznesu #turystyka #wakacje
  • 14
@wetorek2: ja ci powiem tak, my wynajmowaliśmy u takiej babeczki. z 25-35 osób w szczycie było. Ale kultura pełna i nikt nic nie #!$%@?ł za bardzo. A wiek od 18 do 24. Zależy od młodzieży, przez telefon też da radę poznać z kim się rozmawia.

Widziałem takie domki co młodzież taki #!$%@? robiła, że alkohol i narkotyki przy tym to było nic XD.

Najlepiej zapłacić więcej i zwykle wtedy masz większe
@BajerOp: wynajmował kiedyś kolega mieszkanie na sylwestra, na Starowiślnej #krakow. Towarzystwo to typowy Prozak 2.zero, ćpanie i Moet Szandon. Zapłacił 2000 zeta, plus sprzątaczka. Koło 2 w nocy wbija właścicielka, próbują coś w drzwiach z nią rozmawiać. Ona patrzy, a tam w tle koleś dobija się do drzwi, nie wytrzymał i jeb! rzyg na ścianę xD
@wetorek2: widocznie miał już złe doświadczenia z pełnoletnimi dziećmi, które zerwały się z łańcucha i zrobiły oborę, więc prewencyjnie woli zapobiegać niż potem doprowadzać wszystko do porządku
@wetorek2: Dziwisz się? Ile słyszałem historii o wybitych oknach, wyrwanych drzwiavh, zatkanych kiblach, zarzyganych ścianach, spalonych meblach to nie zliczę xD Widziałem kiedyś foty z domówki, gdzie właścicielowi wyrzucili umywalkę przez okno(zamknięte xD), więc pan Janusz może być po podobnych przejściach xD