Wpis z mikrobloga

Witam ponownie wszystkich graczy. Wczoraj ocenialiśmy grę Call Of Duty 2 z roku 2005.

87,2% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 8,83. To mniej niż na gry-online (8,9) oraz więcej niż na Metacritic (8,4)

Dziś oceniać będziemy grę: Gothic 3 z 2006 roku.

W kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Diablo II.

Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

#gry #pcmasterrace
Horvath - Witam ponownie wszystkich graczy. Wczoraj ocenialiśmy grę Call Of Duty 2 z ...

źródło: comment_RcGFnaORxd8P7XxFscXi8fU3LpTMRHsy.jpg

Pobierz

Na ile oceniasz?

  • 1 10.3% (275)
  • 2 1.5% (39)
  • 3 3.0% (80)
  • 4 3.8% (101)
  • 5 7.7% (206)
  • 6 13.4% (356)
  • 7 20.3% (541)
  • 8 18.3% (489)
  • 9 9.2% (244)
  • 10 12.5% (334)

Oddanych głosów: 2665

  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Horvath: Dla mnie ta gra jest definicją rewelacyjnego tytułu. Co rok do niej wracam i z wielką przyjemnością wyrzynam orki. Nie ma zmiłuj dla nich :D Dla mnie 9/10.
Tak samo Airline Tycoon.
  • Odpowiedz
@Horvath Gothic 3 to pod niektórymi względami godny następca Gothica 2. Klimat Myrthany jest bardzo przyjemny: lasy, pola, pustynie Varatu i śnieżne góry Nordmaru, to wszystko wraz z absolutnie fantastyczną muzyką (Vista Point <3) tworzy naprawdę dobry klimat fantasy. Fabuła też stoi na całkiem dobrym poziomie. Widać że mamy realny wpływ na przyszłość krainy i gra nie zmusza nas do nieczego. Możemy pomóc buntownikom odzyskać ich kraj, możemy pracować dla orków
  • Odpowiedz
@Horvath: Dałem 1 bo nie ma niższej oceny.
Po pierwszych godzinach gry żałowałem wydanych pieniędzy i tego, że zaprosiłem znajomego do obczajenia "NOWEGO GOTHICA!!"(tak jestem z tych ludzi którzy przesiadywali u znajomych patrząc jak grają. Streamy w 3D).

Pewnie moje odczucia są zakrzywione przez sentyment do 1 i 2 , ale w pełni oddają to co odczuwał fan świata i gry po odpaleniu 3ki.

Jeśli nie weźmiesz pod uwagę grafiki, ustawienie Gothiców w sekwencji 3-1-2 pokazuje rozwój studia od średnich gier do naprawdę solidnej gry do której wracasz
  • Odpowiedz
10. Zajebisty otwarty swiat ktory klimatem przebijal wiekszosc oblivionow i tego typu gier. Nawet wiedzmina 1, ktorego swiat i fabula byla dosc liniowa w przecieienstwie do gothica 3 ktorego przechodzac 10 raz nadal mozna byc czyms zaskoczonym
  • Odpowiedz
Grałem i przeszedłem. Nudna pukanina, questy jak w World of Warcraft. Zabij 8 wilków, przynieś mi 5 skór i tak w każdym mieście.

Do tego zabugowana z daremnym systemem walki. 5/10 to max.
  • Odpowiedz
@Horvath: Też zależy, czy mamy oceniać wersję gry "premierową", czy po pełnym "spaczowaniu", bo można otrzeć się o stwierdzenie, że to są różne gry :) Grałem w podstawkę - mega słaba optymalizacja, bugi, czasem quest gdy wracało się do zleceniodawcy po jego wykonaniu nie był zaznaczany jako zrobiony, etc. Za to po po pełnym "spaczowaniu" to była rurka z kremem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@nightrain: dokładnie, ja grałem w premierową wersję i szybko odłożyłem na półkę. po wydaniu ostatniego patcza, o którym wspominasz, nie pamiętam jak szybko noc mijała :))) również oceniłem na 7/10.
  • Odpowiedz
@Horvath: Gothic 3 z optymalizacją męczącą bardziej niż wiertara sąsiada z 5 rana. Walka nudna jak flaki z olejem, klikaj myszkę aż mobek padnie. Wielki, otwarty świat. Niby tak ale jest pusty jak mój portfel przed 10. Questy są na jedno kopyto, przynieść, idź, pozbieraj, pozabijaj. Żadnej głębi. Żadna postać nie zapada w pamięć (same modele to kpina - kobiety np XD). Miasta to jakieś popierdólkowate zadupia, pomimo tego, że
  • Odpowiedz
Sama w sobie podstawka 6/10 może, ale dodajac community patch i pare innych modow, które obecnie uznaje się niemalże za oficjalne, gra zasługuje na 8/10. Szkoda tylko, że trzeba było tyle na nie czekać.
  • Odpowiedz