Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Prywatnie na wykopie jestem już dobrych kilka lat, natomiast postanowiłem sprawdzić czy jest sens zakładać tutaj profil służbowy.

Jestem handlowcem w jednym z salonów marki KIA, chętnie udzielę wam wszystkich informacji o samochodach oraz przygotuję NAJNIŻSZĄ cenowo dla was ofertę na zakup samochodu, #flota również. Mogę przygotować ofertę na konkretny samochód wraz z finansowaniem oraz poinformować was na kiedy taki samochód możemy sprowadzić. Jestem w stanie udzielić wam pełnych możliwych rabatów na nowy samochód jakich nie dostaniecie w żadnym innym salonie naszej marki.

Jako, że zielonki na mirko nie mają prawa głosu, to organizuję dla was #rozdajo. Zasady proste - dodatkowa nagroda za każde 777 plusów. Jeszcze nie wiem co będzie nagrodą, ale pewnie jakiś gadżet KIA (wartość jednej nagrody nie mniejsza niż 30zł). Losowanie oczywiście przez mirkorandom. Zielonki założone po tym wpisie nie mogą brać udziału w losowaniu.

#motoryzacja #kupujzwykopem #samochody #kia
  • 158
@KIARybnik 1. Jak to jest z tymi jazdami testowymi? Wystarczy się umówić na konkretny termin? Można w jednym dniu ogarnąć dwa modele? Jacy klienci mogą pożyczyć auto do testów np. na weekend?
2. Czy oferujecie auto używane? Jeśli tak, to mógłbyś je polecić z czystym sumieniem, że nie mają ukrytych przez Was wad?
3. Będą jakieś mocne wyprzedaże Ceed obecnej/poprzedniej generacji? (wiadomo, że teraz wchodzi nowa wersja)
@RevulsioN:

1. Dokładnie tak. Można się umówić na konkretny termin i objechać wszystkie samochody testowe, nie ma żadnych ograniczeń. Jeżeli chodzi o wypożyczenie samochodu na weekend, to decyzje podejmuje kierownik konkretnego salonu.

2.Oferujemy samochody używane. Te sprzedawane przez nas, nie mają żadnych wad ukrytych - nie wiem jak w innych salonach. Jeżeli jest to samochód po programie jazd testowych czy kupiony i serwisowanym w naszym salonie to jesteśmy za niego pewni.