Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Prywatnie na wykopie jestem już dobrych kilka lat, natomiast postanowiłem sprawdzić czy jest sens zakładać tutaj profil służbowy.

Jestem handlowcem w jednym z salonów marki KIA, chętnie udzielę wam wszystkich informacji o samochodach oraz przygotuję NAJNIŻSZĄ cenowo dla was ofertę na zakup samochodu, #flota również. Mogę przygotować ofertę na konkretny samochód wraz z finansowaniem oraz poinformować was na kiedy taki samochód możemy sprowadzić. Jestem w stanie udzielić wam pełnych możliwych rabatów na nowy samochód jakich nie dostaniecie w żadnym innym salonie naszej marki.

Jako, że zielonki na mirko nie mają prawa głosu, to organizuję dla was #rozdajo. Zasady proste - dodatkowa nagroda za każde 777 plusów. Jeszcze nie wiem co będzie nagrodą, ale pewnie jakiś gadżet KIA (wartość jednej nagrody nie mniejsza niż 30zł). Losowanie oczywiście przez mirkorandom. Zielonki założone po tym wpisie nie mogą brać udziału w losowaniu.

#motoryzacja #kupujzwykopem #samochody #kia
  • 158
  • Odpowiedz
@KIARybnik jak to jest z jazda testowa. Każdy może się umówić a co w przypadku stłuczki??? Napewno macie jakieś ubezpieczenia ale czy Kowalski coś płaci kaucji? Czy jest ogr wiekowe do jazdy testowej?
  • Odpowiedz
@KIARybnik: Czy macie jakąś fajną ofertę na "abonament" samochodowy? Od kilku miesięcy jeżdżę Hyundaiem w takiej ofercie i sobie chwalę, ale pod koniec roku wymieniam na nowy, więc jeśli jest jakiś Cee'd w podobnej ofercie to chętnie poznam (szczególnie, że do Rybnika mam blisko). Ewentualnie jakiś leasing balonowy... ogólnie zależy mi by możliwie najtaniej korzystać z samochodu przez możliwie krótki czas (12-24m) nie martwiąc się o sprzedaż go i inne
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim!

Tak jak pisałem wcześniej, zostałem zarzucony lawiną wiadomości i komentarzy. Dochodzi do tego normalna praca w salonie, przez co nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania w ekspresowym tempie. Na wykopie jest to gdzieś ~50 wiadomości + ponad 20 wiadomości na skrzynce firmowej. Dlatego proszę was o chwilę cierpliwości, na pewno wszystko się unormuje.

I teraz ważna informacja. Jako, że to nie jest profil salonu Kia w Rybniku, a mnie, jako osoby pracującej w tym salonie , to profil po rozdajo zostanie usunięty, a na jego miejsce powstał nowy profil: https://www.wykop.pl/ludzie/KiaHandlowiec/

Moje
  • Odpowiedz
@kierowca_furmanki: Nie wiem jak wszystkich zawołać.

Bardzo wszystkich przepraszam za opóźnienie, ale od środy jestem na L4. Jutro na pewno będą wyniki rozdajo, na oferty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać - ile mogłem, tyle przekazałem innym handlowcom, ale niektóre zapytania są tak "specyficzne", że nie nadają się do przesłania osobom, które nie korzystają z wykopu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz