Wpis z mikrobloga

@godoto: Przegrywami? Typ skończył 2 kierunki studiów, rucha modelki, ma najlepszą firmę w swojej branży w całej Polsce, jeździ po świecie, realizuje się w swoich pasjach, wyszedł do typa 130 kg mięśnia i nawet go podłączył, gdzie sam koksu zebrał też kilka strzałów na twarz, a że przegrał? Zdarza się :) Banda sebixów widzących jedynie bitke pod żabką myślała że on będzie szedł na Burneike i wojne z nim robił na
@kromeen: No nieźle wszystko podkręciłeś pod swoją retorykę. "Najlepsza firma w swojej branży w całej Polsce" - zapomniałeś dodać, że chodzi o męskie prostytutki - ja to dziękuję za taki sukces. Rucha modelki? Ale jakie? Bo ja nie słyszałem. Jeszcze mogłeś dodać, że jest piosenkarzem (https://www.youtube.com/watch?v=o2Wd1a9eulw). Wyszedł do typa 130kg mięśnia. A kto by nie wyszedł? Prawie każdy by potrafił #!$%@?ć przed nim do momentu, kiedy zostałby zdyskwalifikowany - po
@kromeen: I jeszcze co do tych dwóch ukończonych kierunków studiów. Jeśli one mu pozwalają na takie wpisy jak poniżej, to ja dziękuję:

""słuchajcie sedzia mu dupe uratowałbo prawie umarłna zawał wiec cwele co piszą ze uciekałem niech zaczną trenować a nie pisac tu swoje wywody - zle trafiliscie - nara ale beke z Was mam - #!$%@? w dupe hejt - nara !!!!"

W dodatku można wczoraj zobaczyć jego konwersację z
@tky9: Ok to jedziemy. " Nazywam się Dawid Ozdoba jestem liderem oraz managerem polskiej grupy tancerzy erotycznych - BadBoys ProTeam " Nie widzę żeby gdziekolwiek napisał że oferuje full serwis :) Tancerze erotyczni? Akurat nie mój styl, ale każdy zarabia jak umie. Co do modelek nie bede wymieniał tutaj z imienia i nazwiska ale poszukaj chwilke w necie to znajdziesz. Kto by nie wyszedł do typa 130 kg mięśnia? No nie
@kromeen: Nie wiem, sam mam trochę inne podejście, bo mając dobrze prosperującą firmę staram się wszystko zacząć od nowa za jakiś czas, nie wiedząc, czy pójdzie tak samo dobrze. Tylko dlatego, że nie do końca mi podpowiada. Gdybym miał tego typu firmę co on, to zapadłbym się chyba pod ziemię. Choć zdaję sobie sprawę, że dla wielu ludzi najważniejsze jest to, żeby były pieniądze. Nie wiem, czy jego wymarzonym życiem jest
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kromeen: typ przechodzi kryzys wieku średniego i cokolwiek w zyciu nie osiągnął to zachowuje się jak gimbus a nie 40 letni facet czy jak wykopki go kreują biznessmen i sportowiec. Zamiast kreować swoj image jako człowiek sukcesu to woli jeździć z brudasem który upija swoją matkę za 3zl do McDonaldu i wyzwac oraz kopać małolata Polaka na oczach wielu młodych osób aby zdobyć trochę lajków i followersow... Co jak co istny
@godoto: Ja nie jestem jego fanem, i wręcz mi jego osobowość nie leży, ale tak jak napisałem według mnie porównując jego do dwójki Rafonix,Polak czy nawet gruby to jest spoko gościem. I tak jak napisałeś Rafonix, Polak są pewni siebie z tym że ich pewność siebie również opiera się na tym żeby kogoś zwyzywać przez internet, a potem walnąć komuś słabszemu z buta najlepiej z zaskoczenia. Najlepiej śmiać się z nich
@kromeen: Dla nich ktoś, kto ukończył jakiekolwiek studia jest z automatu nazywany przegrywem, bo ich idol był absolwentem prestiżowej Wyższej Szkoły Robienia Hałasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lubią utożsamiać się z takimi tytanami intelektu.
@tky9: @godoto: Dobra Polak wygra i Niebieskowłosy poprawi bo to dwa największe kozaki internetowe na których nie ma bata, obydwaj są charyzmatyczni,piękni,bogaci a zbieranie na mieszkanie to tylko takie śmieszkowanie ze strony Duponixa. Ehhh.... a ten Ozdoba męska dziwka i chodzi z Grubasem co matkę rozpija tfu! na niego i jeszcze biednego Polaka skopał ,a nie zapomnijmy że siedział grzecznie na krzesełku i nic nie robił ! ZERO KLASY !