Wpis z mikrobloga

@carbonara: szybko kurczy mi się żołądek i jedna porcja kurczaka z ryżem od 8 do 15 mi wystarczała, potem do 18 wafle ryżowe i potem już nic a starałem nie zwracać na to uwagi bo pracowałem i na niej się skupiałem, potem przyzwyczajenie weszło ( ͡º ͜ʖ͡º)
@carbonara Nie słuchaj tych wyżej, bo #!$%@?ą głupoty ()
Zdrowo około 6 kg jesteś w stanie schudnąć, 2 kg miesięcznie, przelicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij 10 lub 20 % z tego, zainstaluj sobie fitatu na telefonie, świetna apka do zliczania kalorii :). Polecam tag #mikrokoksy
nie rób głodówki bo da to zły efekt ostatecznie


@ElCidX: @carbonara: otóż to. Nie sugeruj się tym, że można w miesiąc schudnąć 15 kg, jeśli masz naprawdę z czego zrzucać, bo wiele rzeczy można robić, tylko po co, skoro są niewyobrażalnie głupie i narobią więcej szkód w organizmie. Tak z 0,5 - 1 kg tygodniowo to normalna liczba, a im więcej ważysz, tym więcej na początek będziesz chudnąć, bo to
@carbonara jak chcesz się przygotować na plażę to trochę za późno. Nie patrz na to ile możesz schudnąć na drastycznej diecie tylko jak schudnąć i utrzymać wagę na dłuższą metę
Ja w miesiąc schudłem 15 kilo ( ͡º ͜ʖ͡º) Na początku było ciężko, ale później już nawet nie odczuwałem tego, że mało jem. Najważniejsze to nie spożywać cukru. Ja osobiście jadłem 4 posiłki dziennie. Śniadanie, później w szkole, obiad i kolacja o 18/19. Ogólnie to polecam, bo po 4 latach nadal się trzymam xd
@carbonara ksiazkowo najlepiej chudnac max 1kg na tydzien zeby nie miec problemu z efektem jojo. W sumie 1kg na tydzien przy codziennym sporcie to nawet nie musisz specjalnej diety ukladac, jesli nie #!$%@? majonezu lyzkami