Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy ja trafilam na przegrywa, desperata czy u was to normalne?

Poznalam przez internet chlopaka. Na pierwszy rzut oka wszytsko z nim w porzadku. Prace ma, ogarniety i samodzielny zyciowo. Nie mial dziewczyn przede mna (26 lvl, ja 22). Po miesiacu pisania ze soba spotkalismy sie. On od razu uznal mnie za swoja dziewczyne! (A widzial mnie pierwszy raz, pierwszy raz mogl zweryfikowac czy jestem taka jak w necie) Ja bylam bardziej zdystansowana. Jestesmy ze soba od spotkania juz miesiac i jakos tak wyszlo ze nie odpisalam mu na sms. Przeczytalam ale nie bylo czasu na odpisanie a pozniej zapomnialam. On mi zrobil inbe za to. Mowil ze sie martwil i jak mogłam tak zrobic, powinnam pisac albo dawac sygnal ze ok itd. Na koniec powiedzial zebym mu o wszystkim mowila bo on mnie kocha i zawsze bedzie kochal. I to ostatnie mnie zszokowalo. Ledwo mnie zda a juz takie deklaracje sklada? Nigdy wczesniej facet tak szybko nie powiedzial mi ze mnie kocha. Moi byli (podobnie jak ja) z takimi deklaracjami wychodzili po kilku miesiacach zwiazku. On mi juz zadeklarowal ze zawsze bedzie mnie kochal?! Nie wiem co myslec.

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 21
ziewczyne! (A widzial mnie pierwszy raz, pierwszy raz mogl zweryfikowac czy jestem taka jak w necie) Ja bylam bardziej zdystansowana. Jestesmy ze soba od spotkania juz miesiac i jakos tak wyszlo ze nie odpisalam mu na sms. Przeczytalam ale nie bylo czasu na odpisanie a pozniej zapomnialam. On mi zrobil inbe za to. Mowil ze sie martwil i jak mogłam tak zrobic, powinnam pisac albo dawac sygnal ze ok itd. Na koniec
#!$%@?: No faktycznie trochę cringe i kandydat na przylepe z drugiej strony gościu nigdy nie był w związku. Bardzo możliwe, ze ma małe obycie z kobietami i trochę nie panuje nad emocjami co do Ciebie bo po prostu są dla niego nowe. Pogadaj z nim i nie wymagaj od niego niewiadomo jakiego obycia w związku. Chcesz to go kopnij w dupę bo beta bez doświadczenia moze wskoczysz na jakiegoś chada niedługo