Wpis z mikrobloga

Witam ponownie wszystkich graczy. Wczoraj ocenialiśmy grę Mafia III z roku 2016.

17,41% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 3,98. To mniej niż na gry-online (6,2) oraz więcej niż na Metacritic (3,5).

Dziś oceniać będziemy grę: Far Cry 3 z 2012 roku.

W kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Call of Duty 2.

Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

#gry #pcmasterrace
źródło: comment_3V847uscJnfr13tlUaX6vtyJ26fIncNW.jpg

Na ile oceniasz?

  • 1 3.6% (98)
  • 2 0.6% (16)
  • 3 1.1% (29)
  • 4 1.2% (32)
  • 5 2.5% (67)
  • 6 4.4% (119)
  • 7 13.0% (351)
  • 8 26.9% (729)
  • 9 28.7% (778)
  • 10 18.1% (491)

Oddanych głosów: 2710

  • 66
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (478)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @SunnO @Dox3l @Ciastek123 @Szaryy @Lisaros @SonyKrokiet @roman_piroman @kurde-moje-pole @sztoosik @Grzegorz-m @mikkeboss @Woytek13 @Pieron @LubieBycZabijana @ziomeczek_ziomkowsky @algus @Pepinio @Harrley @macprisik @TragiKomediant @alelis92 @Maciex26 @listonoszjarek @123x321 @Imzdx @piteros_94 @tekon @Kolejna_roz0wa @jamysle @Nadox @Razgriz @Marcinox @hiszpanski_konkwistador @doodie @
@Horvath: Pierwsza odsłona serii na "Dunii", pierwsza odsłona potem znanego "Ubisoft Open World Experience", świetna postać Vaasa, jednak jak we wszystkich późniejszych odsłonach Far Cry strzelanie jest po prostu.. kiepskie i nie daje poczucia że nasze strzały coś robią. Mimo tego gra ma naprawde mocne momenty (palenie pola zioła przy kawałku Burn Dem) i zasługuje na 7mkę :)
Gra bardzo solidna, z dobrą psychodeliczną fabułą, przerysowanymi ale wyrazistymi postaciami, wciągającym strzelaniem i szalonym ale charyzmatycznym antagonistą którego nie da się nie lubić. Jedyne co mi w tej grze przeszkadza to takie małe absurdy, np. to że każda czynność pokroju zebrania kwiatka czy zdjęcia skóry jest animowana abyśmy poczuli imersję i wciągnęli się w ten realistyczny świat, a potem w bardzo "realistyczny" sposób pojawiają nam się tatuaże na ręce. No i
@Horvath Gra bardzo dobra

Plus:

- świetna fabuła
- Vass, najzajebistyszy psychol w grach
- przyjemny klimat tropikalnej wyspy
- przyjemna grafika, bardzo relaksująca moim zdanien
- dobra fizyka strzelania
- misa z paleniem pola marychy ( ͡º ͜ʖ͡º)
- dużo różnych broni, uwielbiam łuk i snajperki

Minusy:

- taka sobie fizyka jazdy
- słabe AI przeciwnika

Ogółem ocena jak dla mnie 8/9 na na 10
Chodzą słuchy, że moderom udało się dogrzebać w archiwach gry do jakiegoś tam pliku, którego edycja umożliwia dodanie do gry całkowicie nowych obiektów a to oznacza, iż w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się modów dodających nowe, nadprogramowe bronie. A przynajmniej każdy ma taką nadzieję.