Wpis z mikrobloga

Mam okazję kupić golfa 3, 1994 rok, 1.9tdi, którego kierowca wylądował nim w rowie, samochód był klepany i w jednym miejscu ma szpachlę, szyberdach przeciekał, ale został zaklejony, więc nie ma z nim problemu, tylko się nie otwiera (i tak bym pewnie nie używała). Wszystkie naprawy robione na bieżąco, więc sprawny, po tym wypadku był lakierowany cały, ubezpieczenie do września. Właściciel chce za niego ponad 3k (chyba 3300 zł). Moim zdaniem facet przesadził trochę z ceną. Ale może się mylę.. A wy co sądzicie? Autko jest warte swojej ceny wyznaczonej przez właściciela?
#motoryzacja #kupautozmikro #samochody
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak myślę, bo niektórych nie stać na nowe auto za parę tysięcy co rok xD


@Shatter: Mowa jest o 20 letnich autach za 1000 czy 2000zł. Jak na start wiadomo, że po zakupie trzeba będzie wsadzić w niego drugie tyle, to raczej jest to średnia inwestycja, bo nadal jest to trup.

No ja tam nie wiem jakich masz znajomych, ale normalni znajomi biorą mniej niż warsztat, w którym jesteś tylko klientem
noobarian - > tak myślę, bo niektórych nie stać na nowe auto za parę tysięcy co rok x...

źródło: comment_nRKJe3nq1LkpAiiiBAMovnCP2CQbMf0A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Napisalem juz na ten temat tyle postow ,ze nie widze sensu na dalsza polemike. Takie auyto bedzie mialo wady, ale nie beda zagrazac bezpieczenstwu. To nie sa auta dla psychofanow, wlascicieli wysokich rang an branzowych forach itd.. To produkty, ktore maja tanio wozic dupe z punktu a do b.
A co ciekawe.. jest spora szansa ze taki golf za 5-6k+ bedzie wymagal takich samych nakladow jak ten za 3k.
  • Odpowiedz
@Amestris: ja miesiąc temu kupiłem dla różowej Merca A klasę 1.4 benzyna z 2004 r. za 3k. Blacha poza trochę porysowanym lakierem bez zarzutów, mechanicznie jeszcze lepiej bo dziadek (tak, dziadek, znam tą rodzinę i wiem kto jeździł) robił wszystko co było do zrobienia aż uznał że nie może już jeździć bo jest za stary. Do tego niezłe wyposażenie (klima, podgrzewane fotele, elektryka). Generalnie szukając samochodu w granicach 3-4k widziałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@d3v: kupiłam za 2500. W styczniu tego roku sprzedałam za 1550 (po negocjacjach). Trochę zaczął mi się psuć w czasie eksploatacji. Ale ogólnie byłam z autka zadowolona
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amestris: szukałem opinii o golfach i trafiłem na ten wątek zaciekawił mnie i nie było płot twistu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz