Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy jest problem....
moje dziecko lvl10 uzyskało średnią na koniec roku w 4 klasie jakos 5,7 i jako dumny ojciec kupiłem mu telefon (xiaomi redmi 4X) za 599 zł
A moja jebnięta siostra (kochana ciocia) przyjechała z zza granicy na urlop i #!$%@?ła jej PS4 z Move i goglami VR (warte myślę ze 3k) I czuję sie lekko upokorzony.
Pytanie brzmi; co byście zrobili na moim miejscu? Zgodzić sie na przyjęcie takiego prezentu czy DHL za granice i #!$%@?ć jak psa?
#dzieci #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mircy jest problem....
moje dzieck...

źródło: comment_pl7XWhOnUrc3CXwleyjv1bDevhatlMEH.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tyle, że na VR to sobie pogra 10x i skończy bo nie będzie gier, a telefon będzie używać codziennie. Najgorsze ą niedopasowane prezenty. Ty pewnie wiedziałeś co potrzebuje córka (tak zrozumiałem z kontekstu), a ciotka poszła na kasę żeby jak najlepiej się pokazać. Miej wywalone, twój prezent lepszy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy kupuje to na co go stać. Ty kupiłeś telefon za 6 stów, a mogłeś dać swojej córce uścisk dłoni prezesa, więc przestań być gburem i ciesz się, że Twoja córka ma taką ciotkę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Najgorsze co możesz zrobić to dawać dziecku prezenty za dobre świadectwo. Twoją rolą powinno być nauczenie go czym jest nauka i jak dużą wartość ma dla niego, nauka sama w sobie. Nie możesz stworzyć poczucia, że nauka jest dla nagród od osób z zewnątrz (rodziców, pracodawców, nauczycieli, ciotek). Przeczytaj tę książkę, wywiad z psychologiem.
marian1881 - @AnonimoweMirkoWyznania Najgorsze co możesz zrobić to dawać dziecku prez...

źródło: comment_VGPCHMIwmMo7iaUuCuX7ccoqxr76a4wH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@niedlapsa to raczej dotyczyło wpływu na dziecko takiego prezentu niz tego kto gdzie ile zarabia. Dziecko nie ma realnego poczucia wartości pieniądza.
  • Odpowiedz