Wpis z mikrobloga

@Lim3: nic strasznego. lekko nieprzyjemne, trochę mdli i podbija, ale oddychaj przez nos i opanujesz odruch wymiotny.

Gardło będzie znieczulone. a po odejściu znieczulenia przy przełykaniu śliny będziesz czuć w gardle "jajko".

Serio - nie bój się. Badanie z 15 minut a to wszystko dla Twojego zdrowia.
  • Odpowiedz
@zielonka1986: można w półśnie? ja miałem np. na żywca bo trzeba przełknąć tą rurę, jak chcesz to można poprosić o niby lekkie znieczulenie chwilowe to psikają Ci jakimś gównem do gardła
  • Odpowiedz
@MrPickles: mi to na zywca bez zadnego znieczulenia robili i dalo sie przezyc, najgorzej jak mialem odruch zeby sline przelknac bo oczywiscie zadnego ssaka czy czegos zeby sline zbierac tez nie bylo oczywiscie na NFZ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lim3: ale nie bój nic i nie czytaj żadnych głupot w internecie, badanie bez pobierania wycinków trwa góra kilka minut, uspokój oddech, najlepiej licz oddechy, bekaj do woli nie powstrzymuj, przerabiałam to wiele razy, nie taki wilk straszny jak go malują, trzymaj się dzielnie ()
  • Odpowiedz
@soxn: można z tak zwanym znieczuleniem ogólnym Ale to trzeba dopłacić I pewnie niec wszędzie robią..ale nie że narkoza pełna.. tylko taki śnięty jesteś no i potem nie można auta prowadzić... sprayem do gardła to chyba zawsze pryskaja
  • Odpowiedz