Wpis z mikrobloga

@Lim3 w szpitalu? W szpitalu trafiłam na tak znieczulone piguły, że ja płakałam, bo nie mogłam połknąć tej pieprzonej rurki, a one stały, cmokaly ze złością, poganialy, mówiły, że są następni pacjenci i mam to zrobić szybko. Masakra.
@Lim3: tak jak ci napisał @MrPickles wyluzuj bo to na prawdę nic strasznego. U mnie strach przed badaniem wywołał 10x większy dyskomfort niż samo badanie. Słuchaj poleceń lekarza, skup się na spokojnym oddechu i nim się obejrzysz będziesz wolna.
Teraz jak już jestem po pierwszej gastroskopii jak będę miał kiedyś kolejną (a na pewno będę miał) to w ogóle nie będę się przed tym stresował, badanie jest na prawdę spoko: ból
@Lim3: @MrPickles: też będę robił jakoś w lipcu i sram się w gacie ze strachu bo mam problemy z oddychaniem przez nos xD No ale mają mi to robić właśnie dlatego, bo #!$%@? wie co się dzieje z moim organizmem, że nie umiem dobrze oddychać xD
@maze: mam szereg objawów :c
@smileplease: dam znać po badaniu co i jak
@Kaplanka: będę robić w luxmedzie, już wczoraj wieczorem płakałam że strachu i nerwów, więc niestety pewnie nie dam rady się nie popłakać podczas badania. Dramat ogólnie, oby do 16, chce mieć to za sobą, nie mogę się skupić na niczym teraz. Bardzo współczuję przeżyć, gdyby Ci pomogły, uspokoiły byłoby szybciej i lepiej, wkurza mnie takie podejście
@Lim3 o, w luxmedzie to się dobrze Tobą zaopiekują :)
Miałam kiedyś pakiet na kilka lat i jeśli pracują tam buce (a na pewno) to na prywatnej wizycie nie dają tego odczuć.
@MiesozernaBijeLudzi1: też nie umiem, laryngolog zajrzał w nos i wszystko ok, gastroskopię (przez usta) mialem, ale nie z tego powodu i nic związanego nie znaleźli przy okazji. Dziadek całe życie ciężko oddychal. Więc w sumie nic z tym nie robię. Daj znać jak się coś dowiesz, choć do tego czasu pewnie zapomnisz
@maze: wzdęcia, silne bóle brzucha po jedzeniu itp, ponadto mój gastroenterolog uważa, że moje bielactwo może być powiązane z celiakią, więc po zebraniu wszystkiego do kupy wydał skierowanie na badanie.