Wpis z mikrobloga

@MrPickles: bardziej to bym omijał uniwersytecki brrrrr, w wojskowym to mi życie uratowali i jeśli chodzi o personel na oddziale chirurgi - gorąco polecam :) a z tą gastroskopią to może trafiłem na jakąś starą jędze co miała zły dzień
@soxn: @razvizion: ochui ;___; czegoś takiego się właśnie spodziewam
@zielonka1986: na żywca
@moartq: lekarz podejrzewa celiakię
@MrPickles: ciężko będzie, bo przy pobraniu odcisku u ortodonty zaczęłam się dusić tą mazią i wpadłam w lekką panikę, ale będę się starać, badanie robi lekarz prowadzący i chciałbym sobie oszczędzić obciachu xd
@Troester: mam nie jeść 8 godzin przed, 4 godziny przed nie pić, badanie o 16 :D
@
@Lim3: Serio nie wiem czemu wszyscy Cię tak straszą, miałem robioną gastro już z 4 razy w tym raz wycinali mi coś z przełyku i oczywoście badanie do przyjrmnych nie należy ale nie ma się czym stresować serio. Dostajesz znieczulenie do gardła i tylko musisz opanować odruch przełykania i oddychać spokojnie nosem i jest w miarę ok. Napisz jak to zniosłaś...
@Lim3 Samego badania się nie bój. Nie jest takie straszne, lecz do najprzyjemniejszych nie należy. Tak jak to niektórzy mówili musisz zachować spokój i współpracować z lekarzem.

Ja obralem pewną taktykę w połykaniu rury xd otóż wykonywalem ruch jakbym normalnie chciał przełknąć sline ale tylko do połowy(nie wiem jak to wytłumaczyć), tak jakbym blokwal przelyk i szło gładko.

Samo badanie trwało może 5 minut.
@Lim3 Samego badania się nie bój. Nie jest takie straszne, lecz do najprzyjemniejszych nie należy. Tak jak to niektórzy mówili musisz zachować spokój i współpracować z lekarzem.

Ja obralem pewną taktykę w połykaniu rury xd otóż wykonywalem ruch jakbym normalnie chciał przełknąć sline ale tylko do połowy(nie wiem jak to wytłumaczyć), tak jakbym blokwal przelyk i szło gładko.

Samo badanie trwało może 5 minut.