Wpis z mikrobloga

Zajęło mu to niestety kilka miesięcy aż natknął się na folder "inne" na fb.


@Fajka: to mnie #!$%@? najbardziej
że nigdy nie miałem konta na fb a wiem, że coś takiego jest, że jak ktoś spoza znajomych do ciebie napisze, to bez powiadomienia wpada do folderu "inne"

i #!$%@? weź potem się umów z taką idiotką na grupie fb z przejazdami grupowymi, gdzie laski w 95% nie dają żadnego kontaktu do siebie; facet praktycznie zawsze wrzuci numer kom, a tej takiej to cały #!$%@? możesz nadskakiwać, a i tak "ojej hihi ktoś pisał do mnie pół roku temu, że chce jechać; hihi już nie mam miejsc xD"
no #!$%@?ć to mało

jestem daleki od tych wszystkich tematów związków z wykop peel gdzie czarno-biały świat to "szlaufy" i "białorycerze" - ale jak nie nazwać tego "księżniczkowaniem", w stylu "ah mój numer telefonu taki ważny, taki niedostępny dla zwykłego plebsu" -- to jak inaczej?

PO #!$%@? MI TWÓJ NUMER IDIOTKO, SAMA DAŁAŚ PUBLICZNE OGŁOSZENIE


#zwiazki #carpooling #fb #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 12
@carbyne No z tym numerem bym się tak bardzo nie rozpędzała i moim zdaniem bardzo dobrze robią, że go nie podają. Kiedyś szukałam pracy i postanowiłam wstawić ogłoszenie na portalu, podałam tam swój numer. W ciągu godziny odebrałam 5 telefonów, każdy dotyczył sponsoringu, dostałam też masę sms, tyczyły się tego samego.
No ale co prawda to prawda, wypadałoby zaglądać do folderu "inne
. Kiedyś szukałam pracy i postanowiłam wstawić ogłoszenie na portalu, podałam tam swój numer. W ciągu godziny odebrałam 5 telefonów, każdy dotyczył sponsoringu, dostałam też masę sms, tyczyły się tego samego.


@oliwiap22: to trochę co innego, bo poza tym, że to ogłoszenie o szukaniu współpasażerów, a nie pracy -- to pracy szuka się trochę inaczej normalnie, więc po trochu "staram się" "zrozumieć" "pomyłkę" dzwoniących, aczkolwiek 5 tel/h i masa sms -
@Daleth2202: fb to nie pokedeks, żeby dodawać każdego, kto się nawinie... osob,której cos raz sprzedasz/pojedziesz autem to nie jest chyba jeszcze taki stopien znajomosci jednak,żeby się dodawac...

Jeżeli wystawiam ogłoszenie, to jednak te "inne" pasuje podgladnac.
@Daleth2202: no tak.
Ale ja nie widzę sensu dodawania do znajomych ludzi, których się nie zna.
Pogadac można z poziomu "inne", zwlaszcza, że później laduja z reszta rozmow.
Do tego ostatnio (choć nie wiem jak długo to już funkcjonuje) pokazuje komunikat, że ktos tam wysłał prośbę o kontakt.
@agaja: @Daleth2202: tak, tylko ja też nie chce mieć jej w znajomych xD
chociaż w sumie powinno mi to być obojętne na fejkowym koncie, ale inaczej zostaje konto ze wszystkimi kierowcami, z którymi jechałem co najmniej raz xD a raczej kierowcami-kobietami hahah
że nigdy nie miałem konta na fb a wiem, że coś takiego jest, że jak ktoś spoza znajomych do ciebie napisze, to bez powiadomienia wpada do folderu "inne"


@trevoz: słyszałem co innego, a sytuacja z gorących do której odwołuję się we wpisie oraz prywatne doświadczenia są razem konsystentne z tą tezą