Wpis z mikrobloga

Sporo ludzi w wieku 22-25 (przynajmniej z takimi mam doczynienia), wręcz chwali się jak to oni nie mają czasu na jakieś tam durne hobby, oni są poważnymi ludźmi, z poważnymi zajęciami. Tak mnie rozkmina naszła dzisiaj - właściwie po co taki człowiek żyje, nie mając nawet czasu na poświęcanie się swoim hobby, lub po prostu czysty, bezcelowy #!$%@? od czasu do czasu? Żyć tylko po to aby pracować, z dnia na dzień, i jeszcze się tym chwalić? Pracuję, mam uczelnię, a mimo to znajduję czas aby pograć, wyjść pobiegać, przejechać się gdzieś, czy porobić jakieś inne pierdoły bezcelowe. No ale ja chyba kurde nie jestem poważnym dorosłym xD Nie ogarniam chwalenia się brakiem czasu, to jak mówienie - Patrz na mnie! Nie ogarniam ni #!$%@? jak zarządzać swoim czasem!
#zalesie #przemyslenia #przemysleniazdupy i trochę #pracbaza
  • 88
  • Odpowiedz
@Kondono: Ci ludzie myślą że tak wygląda dorosłość, lubią myśleć że nie mają czasu, to w jakiś sposób poprawia im samoocenę, możliwe że źle się czują sami ze sobą. Szkoda mi takich osób. Pamiętam jak raz jechałem ze znajomym pociągiem do pracy, był nakręcony na to że nie ma czasu, czytałem książkę, on powiedział że mi zazdrości że mam na to czas, bo on nie ma tego luksusu, powiedziałem że
  • Odpowiedz
@Kondono:
Takie osoby to śmiecie-niewolnicy albo Polacy-biedacy, a jak takiego zapytasz co robi to powie:

A wiesz kim ja #!$%@? jestem?

Nie czaję jak można marnować życie na wieczne trwanie w kołchozie, ja tam wolę robić to co lubię i zajmować się swoim hobby
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kondono: Dodaj jeszcze wręcz chwalenie się "kurła ja to jak 5h prześpię to jest dobrze" - zjebiście, taka osoba chwali się tym że dobrowolnie upośledza swoje funkcje poznawcze, wydajność, oraz niszczy sobie zdrowie.

Myślący ludzie wiedzą, że przehandlowanie snu za parę godzin więcej tygodniowo, upośledza produktywność. Czasami trzeba zarwać noc, ale chwalić się tym to jakaś porażka xd
  • Odpowiedz