Wpis z mikrobloga

Sporo ludzi w wieku 22-25 (przynajmniej z takimi mam doczynienia), wręcz chwali się jak to oni nie mają czasu na jakieś tam durne hobby, oni są poważnymi ludźmi, z poważnymi zajęciami. Tak mnie rozkmina naszła dzisiaj - właściwie po co taki człowiek żyje, nie mając nawet czasu na poświęcanie się swoim hobby, lub po prostu czysty, bezcelowy #!$%@? od czasu do czasu? Żyć tylko po to aby pracować, z dnia na dzień, i jeszcze się tym chwalić? Pracuję, mam uczelnię, a mimo to znajduję czas aby pograć, wyjść pobiegać, przejechać się gdzieś, czy porobić jakieś inne pierdoły bezcelowe. No ale ja chyba kurde nie jestem poważnym dorosłym xD Nie ogarniam chwalenia się brakiem czasu, to jak mówienie - Patrz na mnie! Nie ogarniam ni #!$%@? jak zarządzać swoim czasem!
#zalesie #przemyslenia #przemysleniazdupy i trochę #pracbaza
  • 88
@Kondono: Ja też tego nie czaję, ja żyję dla moich zainteresowań i pasji. Pracuję tez po to by mieć hajs na te dość drogie wbrew pozorom zainteresowania. Gdyby nie one to bym nie pracował xD
Ale to mnie napędza, to moja pasja, to najbardziej lubię w życiu. Praca to tylko dodatek. Ale z drugiej strony ja jestem bardzo niepoważnym człowiekiem, jak na swój wiek to wręcz dziecinny jestem. #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
@Kondono: generalnie to smutne, znam wielu którzy mentalnie umarli właśnie w takim wieku, wiecznie nie mają czasu bo albo praca albo druga połówka, a jak już się z takim spotkasz raz na kwartał to po 30 minutach masz go dość bo gada tylko o pracy

- a widziałeś ten film?
- nie no nie mam czasu

- a nie chciałbyś pograć w piłkę z ziomkami za tydzień?
- co ty anon