Wpis z mikrobloga

@Miecz12: @HighKick: xD Kosowo jest Kosowem. Jeżeli wybiło się na niepodległość to niech już zostaną niepodlegli albo dołączą do Albanii (czego w sumie nikt nie chce, poza #!$%@? z Albanii). Amerykanie zrobili bagno, ale jeszcze większym bagnem będzie odkręcenie tego. Powrót Kosowa do Serbii jest niemożliwy bez krwawej wojny.
Podobnie powinno być zresztą z Krymem czy Abchazją, Osetią czy Naddniestrzem.

@hirud: a mi nie przeszkadzają ani jakie mają nazwiska
Ci co nie uznają tego za prowokację to nie mają pojęcia o Jugosławii, wojnie na Bałkanach, która trwała bardzo długo. Pamiętam jak we wczesnych latach 90 jeździłem na wczasy na Chorwację, do Bośni, ostrzelane domy i opowieści o przekątnej krwi ludzi różnych narodowości. To prowokacja na max bo shaquiri i xhaka na 100% pamiętają te czasy i to pewnie przed nimi uciekli ich rodzice do CH
@wjtk123: Myślę, że taki dzban w polskiej reprezentacji zagrałby dwa razy.
Pierwsz i ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szwajcarzy nie mają RiGCz. Ja rozumiem, że taka np. piłkarska reprezentacja Francji jest już zupełnie stracona, bo piłkarze się zupełnie z nią już nie identyfikują, ale Szwajcaria? No ludzie...
@FrasierCrane: Jak Francuscy piłkarze się nie identyfikują z francją? Masz pan jakiś dowód czy tylko dlatego, że są czarni?
@wjtk123: Nie stawiają ponad. Shaqiri mówił, że grając dla szwajcarii chce oddać to co dała mu szwajcaria.
@viejra: A o cionku i olisadebe też tak pisałeś?