Wpis z mikrobloga

@JesterRaiin: na etykiecie Odrzutu jest niby logo Browaru Czarnków, pod spodem jest Noteckie Piwo Jasne, ale nad logiem browaru stoi Browar Gontyniec S.A. - Kamionka 21, 64-800 Chodzież także nie wiem...
@footix: @JesterRaiin: @albercikk: więc tak: + za pomysłową i przykuwającą uwagę etykietę zastępczą, drugi + za butelkę 0,33 (mam jakieś dziwne skrzywienie na punkcie tych retro buteleczek, znacznie fajniej pije mi się z nich piwo - a całości PRL klimatu dopełnia parkujący pod monitorem Jelcz Ogórek :), moc to zwykłe 5%, natomiast smak... To je dobre, nie przypomina masówek typu Tyskie, Warka itp. :) Choć ciężko mi określić,
@oxygen88: Tak, te piwka są fajne. Jedyne, którym się rozczarowałem był Warszawiak, ale to głównie dlatego, że miałem wysokie oczekiwania. :]

...Czyli potwierdzenie jest - 0,33 można spokojnie polecać.
@JesterRaiin: No też tak postrzegałem w momencie łączenia, ale obecnie widzę korzyści tego, Browar się rozwija, wprowadzają nowe piwa (spróbuj Noteckiego miodowego) i co najważniejsze nadal istnieje, bo gdyby Gontyniec go nie kupił to Agencja Nieruchomości Rolnych by go zamknęła.