Wpis z mikrobloga

Moja kuzynka znalazla sobie chłopaka, niby normik ale widać, że w głębi to przegryw, który się kamufluje, zachowywał się nienaturalnie, sztywno, był cichy, zamknięta postawa, wycofany - ot, typowy przegryw wśród ludzi, ale był dla niej dobry, jezdzil z bardzo daleka do niej by ją podziwiezc do szkoły (!)

Szczerze mówiąc dziwiłem się, że kuzynka z nim jest, ale niech wiedzie sie im szczęśliwie. I co się okazało po jakimś pół roku? Rzuciła go i w sumie sie jeszcze cieszyła, ma #!$%@? na jakiekolwiek uczucia i na niego, chyba ma już nowego na oku

Dziwiłem się bo znam wiele takich jak on i mają problemy z rozowymi przez ich introwertyzm.

Rada dla przegrywow, skoro normiki mają problemy z różowymi przez introwertyzm, to przegryw z fobią społeczna i ze #!$%@? ma 1000razy gorzej, maskujcie się, maskujcie swoje #!$%@?, grajcie normika wesołka - będąc sobą gówno zdziałacie, to #!$%@? normikow, różowe nie chcą słuchać o waszych problemach, dodajcie tajemniczość, bądźcie zamknięci, niech różowa was rozgryza powolutku, zrobicie tak by tajemniczość ją intrygowała i złota zasada "miej #!$%@? a będzie Ci dane" mieszajcie dobrego idealnego partnera by za chwilę być chłodnym i obojętnym.

#przegryw #wygryw #zwiazki #rozowepaski
  • 19
@aardwolf Wszystko jest do wyuczenia, fake it till you make it. Poprostu mówię z doświadczenia w stosunku do normiczek - dziewczyn które nie miały większych problemów w życiu i nie rozumieją problemów przegrywa (Dziewczyny przegrywy rozumieją problemy)

Jak się przed taką normiczką otwiera taki przegryw i mówi o problemach, to one automatycznie tracą szacunek, zaczynają #!$%@? jakies normicke farmazony by wziąć się w garść. Jak jest się zbyt dobrym i robi się
maskujcie się, maskujcie swoje #!$%@?, grajcie normika wesołka - będąc sobą gówno zdziałacie,


@Helsantonio_Montes:
Nie nie, to nie tak. Trzeba być sobą wśród swoich i tych, którzy nas rozumieją. Po co gość znalazł sobie normalną Kobietę skoro sam nie jest normalny? Niech sobie znajdzie nienormalną jak on. I nie mówię tego złośliwie, sam najnormalniejszy nie jestem.
@Errad: Bo zazwyczaj ludzie chcą w związku być z kimś lepszym od siebie. Wystarczy spojrzeć, że faceci 2/10 celują w panny 6/10 i więcej, a na brzydsze nawet nie spojrzą. I nawet nie chodzi tu tylko o wyglad
@aardwolf:
No nie wiem. W zasadzie mówi się, że "każda potwora znajdzie swego amatora" i coś w tym jest, ale Kobiety też mają pewien zakres facetów, na jakich mogą sobie pozwolić i mają na to wpływ na przykład dbając o siebie lub nie.