Wpis z mikrobloga

#turystyka
#europa #balkany #chorwacja #serbia #slowenia #slowacja #bosnia #czarnogora #macedonia #bulgaria #wegry #rumunia #moldawia #albania #gruzja
Hej turystyczne świry!
Myślę że wielu z obserwujących te tagi było w wielu ciekawych miejscach w Europie - jakie zrobiły na was największe wrażenie i dlaczego? Wymieniłem tylko kraje które być może zwiedzę na początku września, bardzo ciekawi mnie co zaproponujecie wy, całkiem możliwe że będę podążać szlakiem ciekawych miejsc wybranych przez was :) Dodaje też tag #autostop ,ponieważ część podróży będzie się odbywać tą metodą.
Ja niewiele podróżowałem, ale na dobry początek wrzucam jeziora plitwickie w Chorwacji. Ekstremalnie czysta woda, niesamowite widoki, najlepsze miejsce w Chorwacji z tych które sam widziałem. Warto przyjechać jak najwcześniej, gdy nie ma jeszcze dużo turystów.
Pobierz d__g - #turystyka 
#europa #balkany #chorwacja #serbia #slowenia #slowacja #bosnia #...
źródło: comment_Q5PsE6F3vXPuhxbshwSo9Wx4lJlyqrTy.jpg
  • 8
@d__g:

powiem Ci, że na Lofoty leciałem tak trochę od niechcenia bo zmuszony byłem zostawić palące obowiązki na miejscu, ale to co tam zobaczyłem sprawiło, że musiałem zbierać szczękę z podłogi. Absolutnie ubóstwiam. Jeśli z jakichś powodów nie mógłbym mieszkać w Polsce i na Węgrzech, wybrałbym właśnie Lofoty.