Wpis z mikrobloga

@techninja: Tak na gmailu... To początek przygody Imagdy, wraz z rozwojem mail się zmieni i dojdzie normalna strona internetowa. Póki co jest jak jest.

QRcode można, ale myślę że dla klientki będzie to dodatkowy, niepotrzebny problem... Może kiedy indziej ;)
  • Odpowiedz
zmieni i dojdzie normalna strona internetowa. Póki co jest jak jest.


@Magnesowa_: normalna domena + hosting na rok wyjdzie cię taniej niż te wizytówki. Połączenie dobrych wizytówek i nieprofesjonalnego maila źle wygląda i będzie budzić zgrzyt w głowie odbiorcy.
  • Odpowiedz
@Magnesowa_: Kudłaczu, magia, kurde serio? :D prychłem jak mało, generalnie wizki spoko nie patrząc na pierdoły których dotyczą, bo homeopatia to rak jak jasny c--j, fajny misiek w dwóch brylach. Szanuje.

  • Odpowiedz
@bgonzo: Moja robota, logo i wizytówka.

@Rain_: Orgonit tu jest sprzedawany po pierwsze jako ozdoba, po drugie jako talizman; każdy potraktuje go jak chce - tak komunikuje to klientka.

@sorasill: Co ja poradzę, że taka branża :D Slash i "&" usunęłam w wersji która poszła do druku. Duże literki zostały - taki link do fejsa się wyświetla, z małymi byłoby lepiej - masz racje, ale to
  • Odpowiedz
@Magnesowa_: w-----a mnie homeopatia. Serio, ale to tak juz powaznie. Jestem z synem w przychodni, cholera młody ma gorączke 38,7°C, ogólnie widać że życie mu nie jest na rękę i brakuje mu mocy. Telefon, siup, wizyta, mówie szefowi, że sorry stary, wiem że młyn, zdjęcia się palą i nakłady lecą, ale młody mi choruje z agencji spadam na 3 godziny. Lux. Grzejemy ławę, bawimy się klockami o ile
  • Odpowiedz