Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #wykopiwo w #rybnik piątek 29 czerwca o godz. 19, lokal Koniec Świata ul. Zebrzydowicka 51. Przypominam, że tego dnia nie ma żadnego meczu :)

Wstępnie zarezerwowane są 2 stoliki/boksy dla około 15 osób, chociaż miejsca będzie więcej, do tego poza #wykoppiwo frekwencja nie jest spodziewana wysoka z powodu dnia przerwy w mundialu.

Atrakcje kulinarne: dla 8 osób gratis po jednym czeskim piwie lanym Holba oraz 2 specjalne potrawy z grilla też gratis (hamburger z domowej roboty mięsem i sosem oraz szaszłyk). Do tego na grillu będą piekły się także kiełbasy, gratis dla każdego do wyczerpania zapasów. Piwo i specjalne potrawy będą wydawane na podstawie naklejek/kuponów, więc będzie można się wymieniać lub oddać, jeśli ktoś nie pije, bądź nie je ;)

Konkurs: dla minimum 5 osób (maks. 8 osób) odbędzie się konkurs gry w rzutki. Za pierwsze, drugie i trzecie miejsce przysługują nagrody odpowiednio: 8, 3 oraz 1 piosenka do puszczenia w szafie grającej. Za zajęcie miejsca przedostatniego i ostatniego przewidziane są kary: zabawianie przez - odpowiednio - 15 oraz 30 minut babci Irki. Umiejętności wymagane do odbycia kary: potakiwanie głową i pusty wzrok skierowany w kufel. Każdy da radę ;)

Babcia Irka to swego rodzaju lokalny koloryt, bywa w tym miejscu praktycznie co drugi dzień i służy jej ono za substytut rodziny. Rodzaj męczącej ciotki Grażyny, ale bez niej to już nie byłoby to ;) Dla równowagi będzie także "tata" Tadzik, przesympatyczny gość, który jak się rozkręci, to może później zagra na gitarze :)

Ogólnie knajpie bliżej jest do osiedlowego baru, niż do wykwintnego pubu. Hej, ale ma to też swoje plusy, piwo lane Holba 3,90 :) W lokalu znajduje się także bilard. Porządku będzie pilnował osobiście właściciel oraz ja, więc będzie spokój :)

W komciu poniżej dojazd z #katowice, bo jak się domyślam, osoby z #zory czy #wodzislaw dadzą sobie radę ustalić możliwości dotarcia zbiorkomem na miejsce samodzielnie.

Ważne: osoby zdecydowane proszone są o napisanie do mnie na PW lub poniżej w komciu "będę na imprezie", żebym miał orientację co do frekwencji.

Informacje dodatkowe: około godziny 21:30 ja na jakieś 15 minut opuszczam imprezę, róbcie sobie wtedy co chcecie, ale mnie to za bardzo żenuje ;p

Lokal jest czynny do drugiej w nocy.

#wykoppiwo #slask #rybnik #wykopiworybnik dopiszę jeszcze #gliwice jakby ktoś autem, bo przyzwoitego połączenia o tej porze nie widzę.
Mordeusz - Zapraszam na #wykopiwo w #rybnik piątek 29 czerwca o godz. 19, lokal Konie...

źródło: comment_jYoyouj3b4yHed7KfAVZK6kcThObIq2x.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś lubi jeździć zbiorkomem: pociąg z #katowice odjazd z dworca głównego 17:30, przyjazd do Rybnika 18:25, na przystanku wsiąść w autobus nr 13 (18:44) i przejechać 1 przystanek (Chrobrego), na którym przesiadka do autobusu nr 46, z którego wysiąść na czwartym przystanku Rybnik Maroko-Nowiny, to jest ok. 200 metrów od miejsca spotkania. Powrót: autobus 46 odjazd o 22:08, wysiąść na przystanku Śródmieście Dworzec Kolejowy, pociąg do Katowic o 22:34. Wsiadając do
  • Odpowiedz
@Tytanowy: @potrzebie: Ja tylko polowałem na kopalnioki. ;) Knajpa wygląda mega przaśnie, chociaż googlowa nazwa "U Omy" bardziej mi przypadła do gustu. Niemniej nie mam możliwości pojawić się tam niestety w tym terminie.
  • Odpowiedz
Knajpa wygląda mega przaśnie, chociaż googlowa nazwa "U Omy" bardziej mi przypadła do gustu.


@Tytanowy: Mega przaśne jest to, że plusujesz komcie, o których zapominasz i później nie ogarniasz co się dzieje ;p

Zmienił się właściciel knajpy od czasu Omy i chciał się odciąć od poprzedniej ekipy, chociaż niektórzy ludzie wciąż używają starej nazwy.
  • Odpowiedz