Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi w jaki sposób zainicjować pocałunek? Na spotkaniach zazwyczaj siedzimy naprzeciw siebie w kawiarni, w kinie obok, ale jakoś tak głupio ni z tego ni z owego zacząć ją całować. Natomiast pożegnania odbywają się w pośpiechu bo jej autobus zawsze od razu przyjeżdża i zdążymy się cmoknać w polika.
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: na brutala, zainicjuj spotkanie w parku, przyjdź minute później, idź patrząc się jej prosto w oczy jak byś patrzył na zwierzynę, złap ją za szyję prawą ręką, druga na bioderko/dupeczke i ją pocałuj. Użyj jakiś ciężkich korzennych perfum i ubierz się na ciemno. Jak #!$%@? to cóż, nie chciała cię.
pzdr
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak poprzednicy powiedzieli, najlepiej zrobić to na spacerze. W pewnym momencie zatrzymujesz się i robisz minę jakbyś miał opowiedzieć zaraz zajebiście ciekawą, ale prywatną historię i zbliżasz się do jej twarzy: "Słuchaj, muszę Ci coś powiedzieć". Gdy jesteś blisko to po prostu ją całujesz i tyle. Albo odwzajemni pocałunek albo nie. Raz się żyje.
@Bruno_ Raz tak zrobiłem i w sumie czułem, że trochę popsułem klimat xD Zresztą ona