Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale wczoraj #!$%@?ło szambo. Cała rodzina na mnie #!$%@?, kuzyn mi grozi srogim #!$%@? (#!$%@? zrobi, typowy internetowy fajter)

No ale od początku. Wczoraj mieliśmy rodzinny obiad, wszystko było w porządku aż kuzynka nie zaproponowała mi randki z jej przyjaciółką, bo ona już od dłuższego czasu jest mną zainteresowana itp.

Odmówiłem, bo jej przyjaciółka nie jest w moim typie, ona jeszcze jest na etapie imprez, chlania i ogólnie zabawy(21 lat) ja zaś mam to już za sobą i wolę spokojniejszy tryb życia(mam 27) poza tym jeśli jest mną zainteresowana, to niech sama działa, a nie przez kogoś jak w gimbazie.

No i tu się zaczęło, bo kuzynka nie przyjęła mojej odmowy i zaczęła na mnie najeżdżać, że kim ja jestem że wybrzydzam, 27 lat i sam, że ludzie mają w tym wieku rodziny itp(byłem w 5 letnim związku, ale nasze drogi się rozeszły) i w ogóle zaczęły się jakieś wycieczki personalne na mnie, że kim ja w ogóle jestem zawodowo i tak dalej (spawacz, 4400 na rękę, własne mieszkanie, samochód, brak kredytów)

No i ogólnie #!$%@? mnie strzelił i sam jej wygarnąłem, że skoro ja jestem nikim to kim ona #!$%@? jest, 26 lat, całe życie bez pracy bo #!$%@?ła 4 dzieci i piąte w drodze, złapała bogatego chłopa jak była w zawodówce(wtedy urodziła pierwsze) a później kolejne, szkołę rzuciła bo dzieci, do pracy nie bo dzieci, raz poszła do mięsnego to za 2 dni chorobowe bo jej niedobrze, a później do spożywaczaka i też kilka dni bo kontuzja ręki. Oczywiście po chorobowym nie wróciła bo dzieci. do tego okropnie się roztyła, zachowuje się jak największa pani, a tak naprawdę to ona jest nikim i jedyne jej „osiągnięcie” to #!$%@? bachorów i złapanie Grzegorza(z bogatej rodziny, ale to porządny chłop, który sam z pomocą rodziny rozkręcił swój biznes i mu się udało)

I w ogóle powiedziałem że ma się ode mnie i mojego życia #!$%@?ć, bo w przeciwieństwie do niej ja przynajmniej nie pasożytuje na partnerze i rodzicach, tylko sam na wszystko sobie zapracowałem.

I co? #!$%@? inba że ja #!$%@?, ona się popłakała, rodzina na mnie z pyskiem że jak śmie tak mówić, że ona miała ciężko w młodości bo dziecko, a ja nie mam pojęcia jaka to odpowiedzialność i jaka to ciężka praca wychowanie dziecka w tak młodym wieku. W ogóle jestem okropny, najgorszy, bezczelny, mam się nie pokazywać i w ogóle #!$%@?ć.

Tylko rodzice i jedna kuzynka byli po mojej stronie(ta kuzynka też z pasożytem ma ostro na pieńku)

Teraz kuzyn do mnie pisze, że jak mnie spotka to mi tak #!$%@? że nie będę wiedział jak się nazywam, chociaż i tak wiem że #!$%@? zrobi XD

No i jest jeszcze Grzegorz, który do mnie zadzwonił i powiedział że ostro przesadziłem i powinienem przeprosić. Tylko tyle. Może gdzieś tam w sobie sam przyznał mi racje, bo wiem że w ich małżeństwie od lat się nie układa, a on nie odejdzie bo dzieci.

Rodzina #!$%@?, jak na mnie #!$%@? najeżdżała to było OK, jak ja powiedziałem prawdę to zostałem tym najgorszym.
#rodzina #rozowepaski ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 204
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz:

Nie, bo na siłę próbujesz bronić różowego który zachował się jak dzikie bydło. Poszła odmowa za co natychmiast dostał wjazd na osobowość i ambicje. OP miał jak najbardziej te święte prawo do tego, by się wkurzyć i dokręcić śrubę jak należy.

Życie pana OP to jego własna prywatna sprawa, zwłaszcza życie miłosne. I nikt nie ma nawet najmniejszego cholernego prawa by mu wjeżdżać tutaj z zabłoconymi butami i mówić jak ma żyć. Nikt nie powinien mu układać jego życia według własnego "widzi mi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Grzegorz to jest równy gość i powinieneś docenić gościa.

W dwóch zdaniach powiedział Tobie jak jest i co powinieneś zrobić czyli napisac/zadzwonic że przepraszasz bo trochę przesadziłeś i tyle. W resztę wbij #!$%@?.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tak sie czasami zastanawiam dlaczego #niebieskiepaski nie rozgrywają takich rzeczy taktycznie, tylko muszą się postawić w obronie męskiego ego. Jezeli jestes sam, klientka ma na Ciebie ochotę i jest minimum 5/10, to.. daj jej zrobić laske. Niech obgryzie kolbe dookoła i ją zostaw BEZ PODANIA PRZYCZYNY. Twoja kuzynka na pewno by dopytywała, skąd taka decyzja. Mowisz wprost:
1. laska nie umie robić loda (bez połyku, polerki,
  • Odpowiedz
Żadna z tych obu "dróg życiowych" nie jest obiektywnie lepsza od tej drugiej, więc żadne z Was nie miało specjalnego tytułu, żeby czuć się lepszym od drugiego


@przyprawca: jak bycie samodzielna, wolna istota, wyksztalcona czy chociazby z fachem w reku, nie jest lepsze? przeciez ta kobieta jakby ja zostawil facet, zostaje na lodzie, a niech jeszcze pis przegra wybory za rok i zostaje jej chyba most. popuscic szpary to chyba
  • Odpowiedz
@gzres Teoretycznie do zrobienia, tylko zależy od tego gdzie mieszkasz. W mojej okolicy mieszkanie lub domek na zadupiu da się znaleźć nawet poniżej 100k (szału nie będzie, część nadaje się do remontu), prowadząc ascetyczny tryb życia i mieszkając z rodzicami spawacz jest w stanie samemu odłożyć tyle grosza w parę lat

W większym mieście na coś większego niż kawalerka nie ma szans, choć jest to do osiągnięcia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a od kiedy to niby niebieki pasek ma PRAWO odmówić suce randki? Przecież powinien brać pierwszą lepszą z pocałowaniem ręki. A w ogóle sugerowanie, że kariera > gówniaki to żenada. Kariere każdy głupi zrobić a urodzić i wychować 5 gówniaków to trzeba mieć talent. Stoolejarze
  • Odpowiedz
xjeudjdjdh: Gdy slysze pitolenie "dzieci to odpowiedzialność" to przypomina mi się spostrzeżenie jednego Mirka na wykopie. Mianowicie przy wyliczaniu składki OC na samochód to pytają czy posiada się dzieci... I teraz pytanie: posiadanie dzieci (zwłaszcza przez młodych) to odpowiedzialność z ich strony czy efekt nieroztropnosci?
Jeden powie, że człowiek który ma dziecko to bardziej odpowiedzialny itp. Problem pojawia się gdy faktem jest iż dziecko jest wynikiem nieodpowiedzialnego seksu...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: Jeśli uważasz, że wychowanie dziecka sprowadza się do popuszczenia szpary, to musisz ten wątek przedyskutować ze swoją mamą. Myślę, że będzie miała w tej kwestii odmienny pogląd.
  • Odpowiedz
ty chyba nawet jesteś bardziej żałosny, bo ona miała dobre intencje i chciała ci tylko zrobić przysługę


@kwasnydeszcz:
Wiesz co, #!$%@? z takimi przysługami bo masz #!$%@? tok myślenia. Przysługę pociskiem to może zrobić nestor rodziny a nie jakaś laska której jedyną zasługą jest posiadanie piczki.
  • Odpowiedz