Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale wczoraj #!$%@?ło szambo. Cała rodzina na mnie #!$%@?, kuzyn mi grozi srogim #!$%@? (#!$%@? zrobi, typowy internetowy fajter)

No ale od początku. Wczoraj mieliśmy rodzinny obiad, wszystko było w porządku aż kuzynka nie zaproponowała mi randki z jej przyjaciółką, bo ona już od dłuższego czasu jest mną zainteresowana itp.

Odmówiłem, bo jej przyjaciółka nie jest w moim typie, ona jeszcze jest na etapie imprez, chlania i ogólnie zabawy(21 lat) ja zaś mam to już za sobą i wolę spokojniejszy tryb życia(mam 27) poza tym jeśli jest mną zainteresowana, to niech sama działa, a nie przez kogoś jak w gimbazie.

No i tu się zaczęło, bo kuzynka nie przyjęła mojej odmowy i zaczęła na mnie najeżdżać, że kim ja jestem że wybrzydzam, 27 lat i sam, że ludzie mają w tym wieku rodziny itp(byłem w 5 letnim związku, ale nasze drogi się rozeszły) i w ogóle zaczęły się jakieś wycieczki personalne na mnie, że kim ja w ogóle jestem zawodowo i tak dalej (spawacz, 4400 na rękę, własne mieszkanie, samochód, brak kredytów)

No i ogólnie #!$%@? mnie strzelił i sam jej wygarnąłem, że skoro ja jestem nikim to kim ona #!$%@? jest, 26 lat, całe życie bez pracy bo #!$%@?ła 4 dzieci i piąte w drodze, złapała bogatego chłopa jak była w zawodówce(wtedy urodziła pierwsze) a później kolejne, szkołę rzuciła bo dzieci, do pracy nie bo dzieci, raz poszła do mięsnego to za 2 dni chorobowe bo jej niedobrze, a później do spożywaczaka i też kilka dni bo kontuzja ręki. Oczywiście po chorobowym nie wróciła bo dzieci. do tego okropnie się roztyła, zachowuje się jak największa pani, a tak naprawdę to ona jest nikim i jedyne jej „osiągnięcie” to #!$%@? bachorów i złapanie Grzegorza(z bogatej rodziny, ale to porządny chłop, który sam z pomocą rodziny rozkręcił swój biznes i mu się udało)

I w ogóle powiedziałem że ma się ode mnie i mojego życia #!$%@?ć, bo w przeciwieństwie do niej ja przynajmniej nie pasożytuje na partnerze i rodzicach, tylko sam na wszystko sobie zapracowałem.

I co? #!$%@? inba że ja #!$%@?, ona się popłakała, rodzina na mnie z pyskiem że jak śmie tak mówić, że ona miała ciężko w młodości bo dziecko, a ja nie mam pojęcia jaka to odpowiedzialność i jaka to ciężka praca wychowanie dziecka w tak młodym wieku. W ogóle jestem okropny, najgorszy, bezczelny, mam się nie pokazywać i w ogóle #!$%@?ć.

Tylko rodzice i jedna kuzynka byli po mojej stronie(ta kuzynka też z pasożytem ma ostro na pieńku)

Teraz kuzyn do mnie pisze, że jak mnie spotka to mi tak #!$%@? że nie będę wiedział jak się nazywam, chociaż i tak wiem że #!$%@? zrobi XD

No i jest jeszcze Grzegorz, który do mnie zadzwonił i powiedział że ostro przesadziłem i powinienem przeprosić. Tylko tyle. Może gdzieś tam w sobie sam przyznał mi racje, bo wiem że w ich małżeństwie od lat się nie układa, a on nie odejdzie bo dzieci.

Rodzina #!$%@?, jak na mnie #!$%@? najeżdżała to było OK, jak ja powiedziałem prawdę to zostałem tym najgorszym.
#rodzina #rozowepaski ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 204
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwasnydeszcz: oho, poleciała sraka z dupy i poważne zgłoszenie do moderatora xD
wiem że prawda boli, więc napiszę ją jeszcze raz, może delikatniej skoro tacy delikutaśni jesteście xD

jesteście nic nie wartymi cuckami, myślącymi że jak ktoś im pluje na głowę to znaczy, że pada deszcz i trzeba nastawić drugi policzek jak jakiś zjeb ultra spierdox xD
no sorry, jak mnie ktoś obraża tak jak jak siostra obrażała OPa to nie będę patrzył i słuchał jak jakiś debil, a was ewidentnie boli, że ktoś się ośmielił postawić siostrze z 4 gówniakami i 5 w drodze, bo to w końcu ŚWIĘTOŚĆ, litości xD
a nasyłanie rodziny, żeby zmusić OPa do przeprosin jest równe z wynajmowaniem łysych karków żeby komuś #!$%@?, bo kasy nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z rodziną najlepiej na zdjęciach, gdy się jest amebą bez zdolności / chęci do budowania relacji. Prawda jest taka, że Twoja siostra zachowała się nieelegancko, ale sam zszedłeś do jej poziomu.

Ale problem nie leży tutaj. Problem powstał gdzieś dawniej, skoro Twoja relacja z siostrą, z kimś z kim spędziłeś lata życia pod jednym dachem, jest takim gównem. I to aż przykre.

Nie da się ukryć, że siostrunia jebnięta,
  • Odpowiedz
- wredna siostra madka z dzieckiem ✓

- dobry do rany przyloz maz ktory jest ofiara ✓

- jakis narwany dziwak znikad ✓

- do wszystkiego doszedlem sam spawacz edition bo informatyk albo tirowiec jest juz zbyt oczywisty ✓


@aleroc: wystarczy lekka modyfikacja tej historii i można wrzucić za tydzień wywołując taką samą gównoburzę, albo większą ( ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania czytam tak i czytam i nie doczekałem momentu, w którym OP podał przyczynę #!$%@? szamba. Mnie tam kuzynka nie interesuje, zasłużyła sobie, ale od czego te szambo wywaliło? Nieszczelny zbiornik?
  • Odpowiedz