Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale wczoraj #!$%@?ło szambo. Cała rodzina na mnie #!$%@?, kuzyn mi grozi srogim #!$%@? (#!$%@? zrobi, typowy internetowy fajter)

No ale od początku. Wczoraj mieliśmy rodzinny obiad, wszystko było w porządku aż kuzynka nie zaproponowała mi randki z jej przyjaciółką, bo ona już od dłuższego czasu jest mną zainteresowana itp.

Odmówiłem, bo jej przyjaciółka nie jest w moim typie, ona jeszcze jest na etapie imprez, chlania i ogólnie zabawy(21 lat) ja zaś mam to już za sobą i wolę spokojniejszy tryb życia(mam 27) poza tym jeśli jest mną zainteresowana, to niech sama działa, a nie przez kogoś jak w gimbazie.

No i tu się zaczęło, bo kuzynka nie przyjęła mojej odmowy i zaczęła na mnie najeżdżać, że kim ja jestem że wybrzydzam, 27 lat i sam, że ludzie mają w tym wieku rodziny itp(byłem w 5 letnim związku, ale nasze drogi się rozeszły) i w ogóle zaczęły się jakieś wycieczki personalne na mnie, że kim ja w ogóle jestem zawodowo i tak dalej (spawacz, 4400 na rękę, własne mieszkanie, samochód, brak kredytów)

No i ogólnie #!$%@? mnie strzelił i sam jej wygarnąłem, że skoro ja jestem nikim to kim ona #!$%@? jest, 26 lat, całe życie bez pracy bo #!$%@?ła 4 dzieci i piąte w drodze, złapała bogatego chłopa jak była w zawodówce(wtedy urodziła pierwsze) a później kolejne, szkołę rzuciła bo dzieci, do pracy nie bo dzieci, raz poszła do mięsnego to za 2 dni chorobowe bo jej niedobrze, a później do spożywaczaka i też kilka dni bo kontuzja ręki. Oczywiście po chorobowym nie wróciła bo dzieci. do tego okropnie się roztyła, zachowuje się jak największa pani, a tak naprawdę to ona jest nikim i jedyne jej „osiągnięcie” to #!$%@? bachorów i złapanie Grzegorza(z bogatej rodziny, ale to porządny chłop, który sam z pomocą rodziny rozkręcił swój biznes i mu się udało)

I w ogóle powiedziałem że ma się ode mnie i mojego życia #!$%@?ć, bo w przeciwieństwie do niej ja przynajmniej nie pasożytuje na partnerze i rodzicach, tylko sam na wszystko sobie zapracowałem.

I co? #!$%@? inba że ja #!$%@?, ona się popłakała, rodzina na mnie z pyskiem że jak śmie tak mówić, że ona miała ciężko w młodości bo dziecko, a ja nie mam pojęcia jaka to odpowiedzialność i jaka to ciężka praca wychowanie dziecka w tak młodym wieku. W ogóle jestem okropny, najgorszy, bezczelny, mam się nie pokazywać i w ogóle #!$%@?ć.

Tylko rodzice i jedna kuzynka byli po mojej stronie(ta kuzynka też z pasożytem ma ostro na pieńku)

Teraz kuzyn do mnie pisze, że jak mnie spotka to mi tak #!$%@? że nie będę wiedział jak się nazywam, chociaż i tak wiem że #!$%@? zrobi XD

No i jest jeszcze Grzegorz, który do mnie zadzwonił i powiedział że ostro przesadziłem i powinienem przeprosić. Tylko tyle. Może gdzieś tam w sobie sam przyznał mi racje, bo wiem że w ich małżeństwie od lat się nie układa, a on nie odejdzie bo dzieci.

Rodzina #!$%@?, jak na mnie #!$%@? najeżdżała to było OK, jak ja powiedziałem prawdę to zostałem tym najgorszym.
#rodzina #rozowepaski ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 204
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma co się przejmować. Pamiętaj, że to, że jest to rodzina, nie oznacza że musisz na siłę udawać, że ich lubisz i utrzymywać dobre relacje.
Niestety takie czasy, że madki uważają, iż macierzyństwo jest najcięższym zawodem świata i wszyscy powinni je podziwiać. Nie pomaga też retoryka władz, że wielodzietne nieroby są skarbem tego narodu i wszyscy powinni ich ubóstwiać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: o #!$%@? gosc naczytal sie wykopowych mondrosci i stosuje je w rl.

OSTROZNIE!!

Jestes debilem. Raz, ze przereagowales jak jakas #!$%@?, a dwa nawet nie pomyslales, ze decyzja o dzieciach najprawdopodobniej byla wspolna, albo nawet Grzegorza.

Ale tak to jest jak sie ma fistaszka zamiast mozgu xD

Jesli to prawda to gz, zostales dzbanem roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Oo #!$%@?, a wszyscy u gory jedbym chorem bezkrytycznie popieraja opa xD


@Annaroth: wypraszam sobie, ja nie! XD dla mnie OP zachował się jak prostak. jeszcze sam uważa, że kuzynka jest nikim i jest nic nie warta to tym bardziej powinien się popisać kulturą a zamiast tego wyskoczył na nią z bluzgami jak ostatni patus.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: zwracam honor, tez bym nie chcial zostac wrzucony do jednego wora z taka swolocza..

Ale serio przeraza mnie skala poparcia dla opa, na tym portalu faktycznie wiekszosc to uposledzone spolecznie dekle bez odroniny wyobrazni..
  • Odpowiedz
spawacz, 4400 na rękę, własne mieszkanie, samochód, brak kredytów

sam na wszystko sobie zapracowałem.


@AnonimoweMirkoWyznania:

To nie jest możliwe. Bez pomocy rodziców (lub spadku), taka sytuacja nie jest możliwa w wieku 27 lat z takimi zarobkami (zakładam, że kiedyś zarabiałeś mniej).

Akurat jestem w trakcie zbierania na wkład własny na kredyt to coś tam wiem :(((
  • Odpowiedz
@gzres: no wlasnie tez mi sie to rzucilo w oczy xD moze miec wlasne mieszkanie ale spadek jakis dostac musial xD

chyba ze pracuje za 4400 zl na reke od 10 lat i przez 10 lat żre gruz. to wtedy spoko.
  • Odpowiedz
Wyemancypowany Granulowany: No i sprawdza się to co pisałem w innym wątku, że proletariat, niezależnie od zarobków, zaradności etc. ogólnie klasa robotnicza (od magazyniera po pracownika platformy wiertniczej) jest pogardzana przez różowe.
Kuzynke przeproś mimo wszytko ale się nie płaszcz. Przesadziłeś nieco, nie jej wina, że jest sfrustrowanym i trochę smutnym człowiekiem (takie wrażenie odniosłem). Powiedz, że nie powinieneś robić wycieczek personalnych ale ona również. Dyplomatycznie, jak Papież Polak, oznajmij, że
  • Odpowiedz
@Annaroth: @kwasnydeszcz: a mnie np. strasznie triggeruje jak ktos robi osobiste wycieczki po tym ile kto zarabia, na co wydaje i w ogole co robi ze swoim zyciem i tez sie wiecznie #!$%@? na ojca ktory nigdy nic nie osiagnal,a jak dzwonilam sie pochwalic jakas podwyzka czy cos to slyszalam tylko obojetne ze moglabym wiecej bo on w internecie czytal ile to specjalisci nie zarabiaja.
moja siostra (zawod matka, przepracowane
  • Odpowiedz
ale załatwiam to z kultura, ze oni na moje pieniadze nie pracuja wiec niech sie odwala i niech pilnuja swoich


@MangoZjem: no i to jest różnica i tej klasy brakuje OPowi, więc jedyne co to wyszedł na buraka i ja bym się tym nie chwaliła nawet przez AMW
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: a ja go troche podziwiam za odwage bo gdybym zrobila jak on to moze skonczyloby sie wysluchiwanie tych bredni i cos by ci ludzie przemysleli zanim znowu beda chcieli wejsc z butami w czyjes zycie, bo takie kulturalne odpowiedzi w ogole nie docieraja
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku, słuchaj. Tą przyjaciółkę lvl 21; jak jest okazja, to ukiś korniszona obficie. Tym bardziej jak panna hasa po lokalach to pewnie lubi poczuć boltza tu i tam. Wierz mi, potem okazji na takie młódki coraz mniej. No chyba że będzie lvl 40 i Ferrari. Tegu. Co do samej sytuacji natomiast... no #!$%@? ggwp. Współczuję. Szkoda strzępić ryja, nie warto było robić nic, a kuzynowi powiedz żeby nie pajacował z
  • Odpowiedz