Wpis z mikrobloga

Kolejny update z wycieczki na #mecz #polska - #senegal w #moskwa #rosja na #motocykle .
Drugiego dnia przejechaliśmy całą Białoruś. Z samego rana ruszyliśmy na przejście graniczne w Terespolu. Przeprawa 5 osób na motocyklach trwała 3.5 h. Oczywiście nie pasowało coś z ubezpieczeniem i trzeba było dokupić białoruskie "ubezpieczenie" za 2 $ od łebka ;) potem trasa i szybka jazda. Drogi nie były złe, a samochody zjezdzaly, robiąc nam miejsce do wyprzedzania. Przelotowa 150. 2 tankowania i postój na obiad i ok 23.30, Po 650 km byliśmy na przejściu granicznym "Tri sjestry" na granicy Rosyjsko-ukrainsko-bialoruskiej. Tutaj odprawa trwała 3 godziny ale wygenerowalismy tony papieru na motocykle. O godzinie 2.30 znaleźliśmy zamknięty hotel zaraz za granicą i uprosilismy panią żeby nam otworzyła dwa pokoje bo już nie mieliśmy siły jechać. Pani nam otworzyła wrota czasoprzestrzenne do czasów głębokiej komuny, ale były łóżka. A my byliśmy w Rosji.

Dziś był dzień 3. Od granicy jechaliśmy ok 600 km do kurska zobaczyć luk triumfalny oraz muzeum i pojechaliśmy kawałek w stronę Moskwy. Nie obyło się bez przygód, bo kolega zgubił tablice rejestracyjna. Całe szczęście wszedłem ja, cały na biało i znalazłem ja parę KM wcześniej. Zrobiliśmy w niej dziury i pezypielismy na pierdyliard trytek xD
Jutro główna akcja operacji Barbarossa czyli atak na Moskwę. Również ok. 600 km ale powinno pójść lżej. Chociaż tyłek już trochę boli, nie powiem :)
Dla chcących czytać kolejne update robię #przepiornawyjezdzie
Pozdro i z fartem! Oby do jutra ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przepior86 - Kolejny update z wycieczki na #mecz #polska - #senegal w #moskwa #rosja ...

źródło: comment_JSN0xxwbbY3ys2B00zRq02ZcDvopdkOJ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach