Wpis z mikrobloga

Beka z tych wszystkich januszy futbolu co #!$%@?ą na Islandię, że hurr durr antyfutbol, autobus postawili i nie chcą grać w piłkę, ehh biedny messi tak bardzo chciałby szczelać gole a nie może bo mu ragnar lothbrok czy inny wiking piłkę zabiera.

Zrozumcie, że w piłce nożnej taktykę zazwyczaj ustawia się pod zawodników jakich masz do dyspozycji. Wy serio myślicie, że piłkarze Islandii potrafiliby grać jak np. Barca Guardioli z seoznu 08/09? No właśnie #!$%@? nie XD Wyszliby ofensywnie to by może strzelili dwie czy trzy bramki, ale co z tego jak Argentyna by strzeliła siedem, a tak to może grali prostą, nudną piłkę, ale wywalczyli jeden punkt z finalistą ostatniego mundialu.

Jak można się jarać tak grająca Islandią? Można, są nawet badania potwierdzające, że bezstronny widz praktycznie zawsze kibicuje "tym słabszym". W tym wypadku mamy Argentynę, w której gra Leo Messi, przez wielu uważany za najlepszego piłkarza w historii tego sportu, a oprócz niego kilku innych świetnych piłkarzy grających w topowych klubach. Po drugiej stronie jest Islandia, której bramkarz na życie zarabia kręcąc filmy, a trener jest dentystą.

#mecz #pilkanozna #mundial #januszefutbolu #gorzkiezale
  • 20
@Bnio: argentynie kibicują oskarki , podwieki i inne normictwo w wieku >18.
Gra tam ich super messi z barcy i jak coś mu nie wyjdzie to obwiniają wszystkich tylko nie jego.
Albo zaczynają kibicować realowi , lub innej drużynie na topie
@zelgawis2: @kaly7: @plecak_odrzutowy: Sorry nie zweryfikowałem dokładnie tej informacji, bazowałem na tym co o nich się mówiło w mediach przy okazji ich występów na Euro. Jednak ich bramkarz nie zarabia na życie kręcąc filmy, ale do 2012 roku jego głównym zajęciem było kręcenie filmów i miał z tego większe pieniądze niż z piłki nożnej. Bardziej zależało mi na pokazaniu kontrastu między zawodnikami obu reprezentacji, gdzie taki Sergio Aguero w