Wpis z mikrobloga

Przypominamy o promocji "Szalone Weekendy"obniżającą o 50% cenę pierwszych okresów (nie wliczając testowych 14 dniowych na hosting, w ich przypadku drugich okresów) nowych usług kont hostingowych oraz VPN!
Promocja aktywna jest w czerwcowe weekendy i łączy się z kodami polecającymi!
Tak więc zapraszamy wszystkich do dzielenia się swoimi kodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwaga
Tym razem mamy dla Was niespodziankę, szansę otrzymania konta pakietu MD2 za darmo na okres jednego roku!
Co należy zrobić?
1. Zaplusować nasz wpis.
2. Napisać w komentarzu do tego wpisu dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać darmowe konto.

Wybierzemy dwóch szczęśliwców najciekawszych według nas odpowiedzi. Wyniki podamy w poniedziałek, Wasze wpisy przyjmujemy do 17.06.2018 godziny 23:59:59 ( ͡ ͜ʖ ͡)

#mydevil #hosting #cebuladeals #promocje
Pobierz MyDevil - Przypominamy o promocji "Szalone Weekendy"obniżającą o 50% cenę pierwszych ...
źródło: comment_3Gn7FvnLH0G592HthOr6qBOHI7uvODuP.jpg
  • 19
@MyDevil czym wlasciwie roznia sie te konta hostingowe md1/2/3 od vps'a? jest ssh, uruchamianie wlasnego softu, 1gb ramu, nie wiadomo tylko co z prockiem. Jak wyglada sprawa z IP, publicznie dostepne?
@4191727801: To konto hostingowe z dostępem po SSH z możliwością uruchamiania własnych aplikacji, ich kompilowania, pozostawiania w tle jak i gotową obsługą oprócz php również stron opartych o Node.js, Python, Ruby hostowanych u nas domyślnie poprzez Passenger. Nie trzeba grzebać samodzielnie w systemie, martwić się o pamięć zajmowaną przez procesy "systemowe".
Napisać w komentarzu do tego wpisu dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać darmowe konto.


@MyDevil: bo wam się to opłaci ( ͡$ ͜ʖ ͡$) Jak mi się teraz spodoba, to możliwe, że przeniosę się do was na stałe. Nie mam swoich komercyjnych aplikacji, więc nie kupuję drogich hostingów. Do hostowania Wordpressa mam od kilku lat jeden z najtańszych hostingów u konkurencji. Do aplikacji w Javie (Spring Boot) zazwyczaj