Wpis z mikrobloga

@BananowyBananowiec: Bo nie cwaniakuje jak Gruchal. Co potwierdza, że ma wyebane w wykop.ru i ich opinię, zresztą, jak była akcja z Gruchalem, to zaangażowane było kilka tyś wykopków, a w tej sprawie jest inaczej, tylko kilku ''zadymiarzy'' się sapie i próbuje go #!$%@?ć na siłę, nie mówiąc już o pomawianiu i robieniu dymu w mediach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ryohei: Mi sie wydaje ze media na dobre rozpisaly sie o nim gdy został zatrzymany, ale moge sie mylic.Co do aktywnosci wykopkow przeciwko mahonkowi to faktem jest ze gargamel caly czas cisnal wykop na streamach to i mobilizacja zeby go #!$%@? byla wieksza.Dodatkowo w tamtym okresie byla stypa u tucznika.Teraz streamy powoduja jakies zainteresowanie, wiec sporo ludzi z tagu je sledzi i ma #!$%@? w takie akcje.
@Matick93: to by dostało w łeb i tyle, bo to mój problem co robi moje dziecko w internecie, jak nie potrafię na tym zapanować, to znaczy, że jestem chuyowym ojcem, nie potrzebuję pseudo obrońcy z internetu twojego pokroju, który później płacze jak @Kuracyja kiedy dostanie listwę na twarz. Poza tym, te 15-stki z omegle bardzo dobrze już wiedzą jak opierdzielać gałę, nie bój się.