Wpis z mikrobloga

Zgadnijcie, kto dostał po kilkutygodniowych negocjacjach z dyrektorami 3 największego korpo na świecie w tej branży zgodę na home office wbrew polityce firmy, przeprowadzkę do Polski z jednodniowymi wizytami raz na miesiąc w centrali w DE i będzie mieszkał we własnym mieszkaniu prawie bez kosztów z niemiecką korpowypłatą :D


Kazik od lat mi to mówił- w końcu się spełniło, bo już nie wierzyłem :D

#wygryw #chwalesie #pracbaza #picrel
Triplesix - Zgadnijcie, kto dostał po kilkutygodniowych negocjacjach z dyrektorami 3 ...

źródło: comment_ie582Pkdu5QLo8hpwstUNi1KoX2MYNJU.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Freddy-Krueger: gdybym chciał napisać branżę albo korpo to bym napisał, ale duża szansa że koledzy z Warszawy to przeczytają i rozpoczną strajk w związku z wysokością wynagrodzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szeroko pojęta logistyka.
  • Odpowiedz
@caribbean: byłem w małej firmie, tu jestem tylko szarakiem ale umiejętności negocjacji zostały ;) Wielkie dzięki, tym bardziej jestem z siebie dumny że pracuję tam dopiero 9 miesięcy i są osoby, które od lat się o to bezskutecznie starają :D
  • Odpowiedz
@Triplesix: A możesz na pw albo tutaj, jeśli to nei tajemnica, podzielić się sposobem negocjacji w jaki sposób to uzyskałeś? Bo ja pracuję w IT i mega zawsze moim celem było to żeby mieszkać w pl albo innym tańszym kraju na świecie a mieć pensję zachodnią, tylko boję się negocjacji i nie wiem jak by to rozegrać. Mega by mi się to mogło przydać ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@caribbean: remoteok.io, remote.co... o dziwo na tylko tych dwóch stronach jest po kilkanaście/dziesiąt ofert zdalnych dziennie.

Tylko trzeba chcieć zmienić pracę, bo nie zawsze pracodawca będzie tak przychylny żeby pozwolić Ci pracować zdalnie.

Pracuje od 3 lat zdalnie i nie zamierzam tego nigdy zmienić :P
  • Odpowiedz