Wpis z mikrobloga

Zgadnijcie, kto dostał po kilkutygodniowych negocjacjach z dyrektorami 3 największego korpo na świecie w tej branży zgodę na home office wbrew polityce firmy, przeprowadzkę do Polski z jednodniowymi wizytami raz na miesiąc w centrali w DE i będzie mieszkał we własnym mieszkaniu prawie bez kosztów z niemiecką korpowypłatą :D


Kazik od lat mi to mówił- w końcu się spełniło, bo już nie wierzyłem :D

#wygryw #chwalesie #pracbaza #picrel
Triplesix - Zgadnijcie, kto dostał po kilkutygodniowych negocjacjach z dyrektorami 3 ...

źródło: comment_ie582Pkdu5QLo8hpwstUNi1KoX2MYNJU.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Triplesix: to cale korpo to spedycja w Niemczech-kolega mial tez mozliwosc przejechac sie sluzbowym autem.Placa 1600 euro.Wiecej niz na tasmie mnirj niz spawacz
  • Odpowiedz
wstawaj ...


@Namarin: nie wiem czy w tym przypadku tak jest (9 miesięcy wydaje się mocno wątpliwe ale może faktycznie to taki wymiatacz) ale osobiście znam parę przypadków gdy coś bardzo podobnego się udało. Dla Ciebie oczywiście to ma taką samą wartość jak wpis OP-a i nawet z tym nie zamierzam dyskutować, ale ja wiem swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jeraxle wlasnie nie. Zmien myslenie. Zamiast "cholera fajnie, ze mu sie udalo, powinienem dazyc do tego samego musi mi sie udac" na "o to gnoj" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Namarin: sam nie wierzę tu w różne rzeczy, ale nie ma sposobu aby ktoś mnie przekonał czy abym ja przekonał kogoś więc nie ma o co się spierać jak się nie ma wiedzy z pierwszej ręki. Tu na szczęscie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz