Wpis z mikrobloga

Jako że obecnie nie mam ŻADNYCH życiowych sukcesów, to pochwalę się sukcesami sprzed kilkunastu lat:
- średnia w czwartej klasie 5,3
- średnia w piątej klasie 5,4
- średnia w szóstej klasie 5,5
- w piątej klasie napisałam na konkurs szkolny własną książkę, której nie powstydziłaby się sama Danielle Steel, książka była opisem przeżyć dziewczynki, która odnalazła swoją zaginioną siostrę mieszkającą w Niemczech xD

Teraz siedzę w tej samej #szkola tylko tym razem #pracbaza i wypisuje dyplomy dla dzieci za udział w tym samym konkursie (nawet nazwa konkursu się nie zmieniła). Trochę #feels trochę #przegryw trochę #mamzlydzien ( ͠° °)

vanitas vanitatum et omnia vanitas
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emilkos8: 5.5 najniższa średnia u mnie w podstawówce, w 6 klasie miałem 5.9, nie miałem tylko 6 z plastyki bo pani była zazdrosna, że chodzę na kółko plastyczne do innego nauczyciela i robię zajebiste prace nie pod jej przewodnictwem. Kilka moich prac wisi w słynnej stodole ministra Szyszki, więc kompletnie nie masz się czym chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emilkos8: Przegranko, ja szlifuję formę do Civilization VI, każdy kto przeszedł grę na najwyższym poziomie trudności jest zapisany w Hall of Fame. Moje nazwisko mignie kiedyś jakiemuś historykowi gier komputerowych xD
  • Odpowiedz
@mistrz_zen: raczej odwrotnie, miałem od groma zainteresowań i nie potrafiłem wybrać jednego z którym wiązałbym przyszłość. Teraz po latach dopiero widzę, co byłoby fajnym hobby, co tymczasowym sposobem na zarabianie kasy, a co pracą marzeń.
  • Odpowiedz
@emilkos8: dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bądź szczęśliwa z tym co masz, na pewno nie żyjesz źle, kształcisz młode umysły i masz szanse zrobić z nich ludzi, a to duża szansa żeby się spełnić. I nie żyj przeszłością, można być dumnym z tego co się kiedyś osiągnęło, ale nie warto tego za bardzo rozpamiętywać w kategoriach "kurła kiedyś to było". I odpowiedz sobie szczerze czym dla
  • Odpowiedz