Wpis z mikrobloga

Wzywa mnie prezes na dywanik.
P: Powiedz mi czym ty się w ogóle zajmujesz w naszej firmie?
Myślę sobi ohui, ogarnął że nic nie robię cały dzień
Ja: Zajmuje się szeroko pojętą logistyką i kontrolą rynku xD
P: Dobrze, Twoje obowiązki teraz przejmuje Paulina a ty dostajesz podwyżkę tysiąc złotych.
Ja: Ok, dziękuję xD

I tak siedzę już od kilku tygodni bez #!$%@? żadnych obowiązków i nie wiem co ze sobą począć. Nawet zacząłem wychodzi po 7h bo nikogo to nie interesuje xDDD
#pracbaza #truestory
  • 54
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
Kucze mirki az mi sie nie chce wolac kazdego po kolei, zaden to bait. Widze ze kilku z Was, doswiadczonych w zyciu wie ze takie rzeczy sie zdarzaja. Moze tym razem mam szczescie :) oczywiscie sam bym chcial dostac juz konkretne zadania bo jak wspomnieliscie, mozna dostac #!$%@? odswiezajac po raz 50 mirko szukajac dobrego contentu lub odpalajac inne onety.
@johnkashtan
@Sharan
@Fido2801
@Kcirevam
  • Odpowiedz
@mor3nko: takie rzeczy się zdarzają i jest to normalne w normalnych firmach. Ja też praktycznie całe 8h dzień w dzień mam dla siebie, a wypłata co miesiąc grzecznie ląduje na koncie :D

W zeszłym roku dostałem za to, że nieźle wykonuje swoje obowiązki niezłą premię - to nic, że przez cały rok przepracowałem sumiennie może z 60 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mor3nko uważasz że zrobienie magistra pomogło ci w karierze? Czy dostałbyś tę samą pracę po inżynierce? Czy może tę samą, ale za gorsze pieniądze? Pytam, bo sam jestem na budownictwie przed inżynierką i zastanawiam się co dalej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@defyer magister daje tyle ze dluzej sobie studiujesz i po 1.5 roku mozesz zrobic uprawnienia wykonawcze. Idac po inzynierze na budowe musisz uzbierac 3 lata wiec wychodzi na to samo jesli od razu zaczniesz robic praktyke. Kasowo zaczyna sie tak samo
  • Odpowiedz