Wpis z mikrobloga

Wzywa mnie prezes na dywanik.
P: Powiedz mi czym ty się w ogóle zajmujesz w naszej firmie?
Myślę sobi ohui, ogarnął że nic nie robię cały dzień
Ja: Zajmuje się szeroko pojętą logistyką i kontrolą rynku xD
P: Dobrze, Twoje obowiązki teraz przejmuje Paulina a ty dostajesz podwyżkę tysiąc złotych.
Ja: Ok, dziękuję xD

I tak siedzę już od kilku tygodni bez k---a żadnych obowiązków i nie wiem co ze sobą począć. Nawet zacząłem wychodzi po 7h bo nikogo to nie interesuje xDDD
#pracbaza #truestory
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mor3nko: Ahahahah no ja to akurat rozumiem. Po jakis 15 latach z--------u trafila mi sie budowa na ktorej juz poznalem caly wypok. A jeszcze wczoraj dostalem przy inspekcji pochwalke. Ehh az mi glupio bylo troszke. Ale w sumie fajnie. Powodzenia Mireczku ( )
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Niedobry no i fajnie tak trafic na jakis czas, swoje setki nadgodzin wyrobilem w poprzedniej robocie w bx a tutaj mialem czas na nauke w trakcie pracy i zrobilem sobie uprawnienia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mor3nko mam podobnie. Jestem mechanikiem i w sumie jednym z obowiązków jest chodzenie po produkcji najlepiej z jakimś narzędziem(np śrubokręt). Przynajmniej widać że się czymś zajmuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@mor3nko: szczerze współczuję. Kasa jak kasa, ale jak nie ma co robić w firmie to można się z-----ć, szczególnie jak musisz wyglądać, że coś jednak robisz. Ja tak od kilku lat przeglądam w skupieniu mirko i wykopalisko, bo główną mam już do 10:00 ogarniętą.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mor3nko: Tysiąc (TYSIĄC) złotych podwyżki, bez awansu na inne stanowisko, bez dodatkowych obowiązków (ba, po uszczupleniu zakresu obowiązków), za pracę, którą można ogarnąć w ciągu jednej godziny dziennie.

Albo wcześniej zarabiałeś 1000 zł., albo pracujesz w Nibylandii.
  • Odpowiedz
@mor3nko: niestety w to wierze.
Pamietaj ze mozesz sie czegos nauczyc przez ten czas. Moze jakis nowy jezyk. Moze zaloz bloga - bedziesz pomagal zagubionym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz