Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@avril_ool: Nie ma to jak wyjechać z ad personam ( )

Nie potrafisz zaliczyć przedmiotu bez oszustwa, co ty w ogóle robisz na studiach? I jeszcze chwalisz się OSZUSTWEM, a każdy kto się z tym nie zgadza ma ból dupy.

Więcej nauki mniej wykopu. Jednak powiedzenie, że wszyscy studenci to idioci jest prawdziwe. Nie pozdrawiam i nie pisz więcej do mnie.

@avril_ool: To, że kierunek wymaga zapamiętywania dużej ilości wiedzy nie ma znaczenia. Wbrew pozorom nie każdy na medycznych ściąga. No ale wiadomo, że każdy zły czyn człowiek chce usprawiedliwić.

No i nie wiem czy histologia to taki zapychacz. Przecież to tak samo jak anatomia podstawa medycyny. Jeśli podstaw nie ogarniesz to jak masz być dobrym lekarzem? No sorry ale to tak jakby prawnik nie ogarniał prawa rzymskiego albo mechanik okrętowy nie
@lazer: no, na pewno, na pedagogice ciezej niz na medycynie. w ogole co to za studia, ta medycyna - siedzo w trupy patrzo, latajo potem po tych szpitalach, komu to potrzebne. Prawdziwych lekarzy po Relidze to juz nie ma. Chetnie zobacze te ksiazki, a potem wysle ci moje. Zobaczymy kto ma wiecej.
@tomislawniepelka ziomeczku ja tutaj nie jestem żeby sie z toba licytowac, chcesz to se poszukaj
farmacja to ciezsze studia niz lekarski i to jest akurat fakt (zanim zaczniesz informuje ze nie studiuje farmacji ani pedagogiki ani europeistyki ani niczego co ci doglowy jeszcze wpadnie)
to jest wlasnie wasze #!$%@?, licytowanie sie kto ma gorzej, jacy to wy jestescie pokrzywdzeni, jacy przy tym potrzebni i wazni xD szkoda ryja strzepic
@zajacisko: anatomia dla mnie była subiektywnie ze dwa razy trudniejsza od farmy. Anato sie zdaje na pierwszym roku jak jeszcze nawet się porządnie uczyć nie potrafisz, farma to inna kategoria trudności, można się po części posiłkować jakimś patofizjo czy wiedzą z innych przedmiotów. ;-)