Wpis z mikrobloga

@dzwiedz3000: <3

Może poczekajmy aż @Sofa skończy gimnazjum i zobaczy jak wyglądają studia. Pierwsze 2 lata to głównie zapychacze, chodzi o to by orientować się w temacie, nauczyć się uczyć, selekcjonować informacje i wiedzieć gdzie szukać szczegółowych informacji, gdy przyjdzie taka potrzeba. Jeśli chodzi o ukierunkowaną, szczegółowa wiedzę to nikt nie bazuje tylko na własnej pamiŕci, ale też na podręcznikach i innych źródłach. Nawet chirurdzy podczas operacji mają otwarte atlasy anatomiczne,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sofa: ja też nie. Tak samo nigdy nie ściągałem i uznawałem to za idiotyzm ale studia to porażka w tym temacie. Na kierunkach które ja studiowałem może 10% procent rocznika nie ściągało gdzie po pierwszej sesji było to już kilka naprawdę uzdolnionych osób
@lazer: bo tak jest. Zobacz sobie anatomie bochenka - ile tam jest stron, ile szczegółów i na zajecia mamy znac wszystkie nazwy struktur po polsku, angielsku i łacinie. I nie, na ciałach nie wyglada to wcale jak w atlasie anatomii. Atlas anatomii to jak piekne dzielo sztuki, a w rzeczywistosci wyglada to jak kebab ( czasami zjedzony i wysrany kilka razy)