Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1154
@PiccoloColo: to nie jest śmieszne. Ostatnio miałem pogrzeb babci i człowiek w trumnie wygląda bardzo spokojnie, więc taki tekst jak dla mnie nie jest polaczkowy, bo takie słowa same narzucają się na myśl jak nie chce się wpaść w płacz po stracie
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: niektórzy to wychodzą z założenia, że wszyscy co robią Polacy jest polaczkowe, a mem jest bez sensu. Sam zwróciłem uwagę przy okazji pogrzebów bliskich mi osób, że w trumnie wyglądają bardzo spokojnie a sam rytuał "pożegnania" jest instrygujący, a zobaczenie zmarłej osoby w odświętnym rynsztunku to spore przezycie. Zmusza to do wielu przemyśleń.
  • Odpowiedz
  • 17
@PiccoloColo Kiedyś byłem w związku z taką jedną 6 lat i jak raz poszła na pogrzeb to pozniej chodzila nawet na pogrzeby nieznajomych... #!$%@? jaka musialabyc #!$%@? żeby spodobaly się chowania ludzi xD
  • Odpowiedz
  • 17
Kurde, dotykanie umarlaków. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

"Idź pożegnaj się z babcią".. bo na pewno kurde usłyszy i będzie jej przykro, jak nie przyjdziesz dotknąć jej martwej ręki. Brrrr.

Nidgy nie dotykałem i nie zamierzam.
  • Odpowiedz
@MonitoringMediow: Czy ja wiem, moja babcia w trumnie wyglądała jakby wyszła z obozu, może dlatego że ostatnie 24h spędziła w szpitalu. Inni ludzie, których widywałem w trumnach, lepiej wyglądali, byli bardziej do siebie podobni - co nie zmienia faktu że zawsze cera ma inny kolor i trudno to nazwać "spaniem" - to jest jedynie tekst na pocieszenie, by człowiek był dalej od tego, co się dzieje naprawdę - a wiesz co
  • Odpowiedz